Het woord 'U' is met een hoofdletter geschreven. Jullie verkopen alleen aan goden of leden van het koninklijk huis?
"... het grote aantal contactpunten waar gebruik van word gemaakt ..." => waarvan gebruik wordt gemaakt.
"We willen bij iedereen een degelijk goed contact hebben dat we niet over klantnummers, maar namen en gezichten praten. Wij staan met U in contact via msn en 2 emailadressen. HTHosting duikt niet weg voor een vraag; we helpen U met alle plezier." => zeer kromme zin:
- degelijk goed is dubbelop
- je hebt niet contact bij iemand, maar met iemand
"HTHosting is een net opgericht webhostingbedrijf en heeft, om de eerste klanten aan zich te binden, een special aanbieding voor U!" => een 'special aanbieding'? Misschien bedoelt u 'speciale aanbieding'.
"Wat is webhosting
Webhosting is via een bedrijf ruimte op het internet huren, waarop je je website kan laten zien. U kunt hierbij kiezen uit gratis webhosting, wat vaak hand in hand gaat met vervelende banners en pop-ups. Maar ook kunt U betaalde webhosting kiezen, daarvoor bent U hier aan het juiste adres." => gebruik van 'je' en 'U' doorelkaar.
Ik noem maar even vlug wat voorbeeldjes die meteen opvallen.

Likes:


Quote