er is wel een mail verstuurd.Oorspronkelijk geplaatst door Komto
Xynta veel succes met je 3e site en veel succes met de nieuwe partij.
Likes: 0
er is wel een mail verstuurd.Oorspronkelijk geplaatst door Komto
Xynta veel succes met je 3e site en veel succes met de nieuwe partij.
Kijk eens naar mijn post datum/tijd en naar de datum/tijd van de mailOorspronkelijk geplaatst door Raptor
![]()
De e-mail is later verstuurd omdat er gisteren nog geen concrete duidelijkheid was over de periode waarop de nieuwe website kon worden gelanceerd.
nou, wat een mooie site zegeen logo en ''online soon''
Laatst gewijzigd door Teun; 16/09/06 om 19:15.
Beste Teun,Oorspronkelijk geplaatst door Teun
Haal de poep eens uit je ogen en bekijk het hele topic eens......
Ik zei dit, zonder de rest van het topic gelezen te hebbenofja.. had pagina 1 gelezen, maar moest inderdaad op 3 zijn voor het antwoord
![]()
HAHAHAHAHOorspronkelijk geplaatst door R.O.N.E
Hier Teun, ik ben de slechtste niet![]()
http://www.uilenstedenieuws.nl/wp-co...6/08/wcrol.jpg
hihi, dankje![]()
![]()

Wat ik nou niet begrijp: je had best een leuke site, die is nu een week offline (misschien wel langer?). Zo loop je toch tig nieuwe klanten mis?
Begrijpelijk dat je met die vraag komt. Wij hebben ervoor gekozen om een ander bedrijf onze website te laten ontwikkelen simpelweg omdat als wij dit zelf doen dat er dan te weinig tijd is om alle klanten van goede dienstverlening te voorzien.
Dit bedrijf maakt onze nieuwe website geheel na onze wensen, we hebben er geen omkijk naar en kunnen onze klanten de dienstverlening bieden die zij nodig hebben. De nieuwe website ziet er anders uit dan degene die wij hadden gelanceerd (had eigenlijk niet mogen worden gelanceerd).
Omdat: De website was eigenlijk nog niet af (is i.v.m. tijdsdruk te snel gelanceerd) en de website bevatte beveiligingsfouten.
Omdat wij onze klanten niet weer met een geheel nieuw systeem willen confronteren hebben wij besloten de door ons ontwikkelde website in de kast te zetten en het bedrijf wat wij nu hebben ingehuurd te laten doen waar zij het best in zijn.
Namelijk het opzetten en afronden van een totaal product.
De nieuwe is er zo te zien...![]()
Site gezien, ik vind dat je echt tevaak wisselt, maargoed.
Ik vind de kleuren wel grappig, maar niet echt een website die ik onthoud als ik hem gezien heb. Of dat ligt aan mijn verleden met xynta :-)
Dit is de permanente website, morgen zullen de laatste mogelijkheden worden toegevoegd en eventuele fouten waar we nog tegenaan lopen zullen we corrigeren. Alles is realtime, dus realtime domeinregistratie, verwerken van aanvragen met digitale handtekening ed.
Morgen zullen er ook één of meerdere aanbiedingen worden geplaatst. We zien de komende 48 uur als een test periode waar, op deze manier kunnen we even alle eventuele fouten verhelpen.
Het is een nette website geworden. Alleen ben ik nooit weg van de fletse kleuren, maar wanneer dit je huisstijl is zou je wel moetenOorspronkelijk geplaatst door xYnta
![]()
Succes met het erdere verloop van de website realisatie!
Zelf vind ik hem eerlijk gezegd wat minder geslaagd, vond 2 versies terug (die jullie een tijdje gebruikt hebben) een stuk mooier. Wel is deze goed qua overzichtelijkheid. Ik dacht alleen dat de gegevens totaal over zouden gaan, moet nu alsnog alles invullen.
De reden waarom ik het niet echt geslaagd vind, zijn de kleuren en de simpele uitstraling. Maar de content maakt het gedeeltelijk weer goed..
Als ik een cijfer zou moeten geven voor de uitstraling zou het +/- een 6 zijn.