Ik zie allemaal ontzend leuk en lief geblaat hier maar niemand heeft een geldige reden waarom het niet toegestaan zou moeten zijn, en een reden van: "Dat is Spam" of "Dan gaan mensen zonder KvK ook lopen aanbieden" noem ik niet echt geldig.
Het lijkt me zoals ik eerder heb gezegd een prima manier om op een juiste manier zaken te doen. Het maakt een TS namelijk serieus geen f*ck uit of het nu via een reply of pm gaat, wat ik juist goed zou vinden is dat het alleen niet mag als de TS dit zelf aangeeft
@Xerious
Je post dit zeker naar aanleiding van een topic waarin de TS later zei dat hij de gene niet wilde verraden? Ik was toevallig de gene die de TS een PM had gestuurd, had van te voren geen flauw idee van die regel.
Ik ga slapen, goedenacht heren

Likes:



Quote