Bij een KvK inschrijving is de minimum leeftijd 'al' 15. Ik vind persoonlijk een minimum leeftijd overbodig (alles goed regelen, en het maakt niet uit hoe oud die persoon is), zeker als die leeftijd toch al 15 is.
Verder moet je als bedrijf toch eerst contact opnemen met een mod. Meeste bedrijven hebben hier al een account en, zonder contact met een mod, is een dubbel account tegen de regels (op straffe van een ban). Als regel moet gewoon vast worden gesteld dat het KvK inschrijvings nummer bekend is bij één van de mods.
Verdere zaken zijn allemaal op aan de verkopende en kopende partij. Alles goed in contract zetten, boekenonderzoek, eventuele ouders inlichting; daar heeft die forum niets mee te maken. Dit forum is meer 'kijk, ik verkoop m'n bedrijf, neem contact met me op', en niet een onderhandel plaats voor de verkoop van het bedrijf.
Jochem

Likes:


Quote