Likes: 0
Ik overweeg ook om addblock te installeren alleen al om dat irritante dingen weg te halen. Op de telefoon is hij helemaal irritant kan topics niet eens normaal lezen.
Of is er een andere optie om dit uit te zetten?
Zit trouwens een bug in de tweets, gister al naar berrie gestuurd. Als je bij prive berichten op meer(meer smileys) drukt. Staat er ook tweets. Zie je die hele popup dus niet meer![]()
Hier komen soms de ads 'over' de tweet heen.
Daarom ook eerst goed testen voordat het live gaat
Het heeft wel wat, erg leuk gedaan. Misschien de mobile versie van WHT eens oppakken, vind hem niet echt gebruiksvriendelijk (vooral met subcategorien en laatste reacties).

Ik zie het nut van twitter in z'n geheel niet zo in. Misschien is het een idee om in de preferences in te kunnen stellen of je dat ding wel of niet wil zien en eventueel waar (links/rechts/boven/weetikveel)
het was even wachten, maar ondertussen is het afgedaald naar privé blog en aanvullend advertentieplatform
whtnl: Get sexy Real-Time Analytics with Reinvigorate. Permanent 50% discount code: envatolaunch http://wht.to/a0knAQ
Jep, had weinig anders verwacht van een dergelijke functie![]()
Sorry maar een gebrek aan fanatasie bij sommigen kan ik ook niets aan doen. Helemaal geen advertentie en hoezo prive blog? Dat slaat natuurlijk helemaal nergens op. Als je Twitter niet begrijpt valt er eigenlijk ook helemaal niets uit te leggen natuurlijk.

"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Nee ik heb ook wat anders geschreven en met fantasie bedoel ik dat van de twee opmerkingen boven mij.
Als je als (hosting)bedrijf op twitter zit loont het erg om sommige (hosting gerelateerd?) berichten via wht te plaatsen. Daar hebben bezoekers van wht en jij zelf (SEO, Google) ook iets aan natuurlijk. Als je dat niet begrijpt dan weet ik het ook niet meer. En nee advertenties zijn niet toegestaan.