Mijn excuses hiervoor het zal niet meer gebeuren.
Ik ben vrij nieuw op dit forum.
Groetjes
Likes: 0
Mijn excuses hiervoor het zal niet meer gebeuren.
Ik ben vrij nieuw op dit forum.
Groetjes
Om hoeveel wil je wedden ? Optibel ken ik niet, maar Budgetphone rent in ieder geval niet harder dan Betamax. Ze zijn wel vriendelijk, maar als iets stuk is dan ligt het er ook makkelijk een maandje uit.
Daarnaast lijkt er bij Betamax meer kennis aanwezig te zijn.
Ik gebruik zelf Budgetphone voor inkomende gesprekken en Voipbuster voor uitgaande gesprekken. Maar ik heb maar een simpel eenmanszaakje, mocht het niet werken dan bel ik gewoon verder met m'n GSM waar m'n klanten mij ook op kunnen bereiken.
Als ik personeel zou hebben en afhankelijk zou zijn van de telefoon dan lijkt me voip toch een stuk minder. Een analoge of ISDN lijn van KPN is dan wel wat duurder, maar het werkt wel. Ik kan me in ieder geval niet herinneren dat het ooit niet gewerkt heeft.
Voipbuster voor uitgaand bellen is lekker goedkoop. Voor een tientje bel je 120 dagen 300 minuten per week gratis, alls wat je meer belt binnen Nederland kost 1 cent per minuut naar vast. Die 1 cent per minuut gaat dan af van het tientje dat je hebt betaald.
Voor voip ben je natuurlijk van meer factoren afhankelijk als van KPN.
Want als je internet eruit ligt dan ben je met voip niet meer bereikbaar. Hetzelfde geldt als de voipprovider eruit ligt.
Om toch bereikbaar te zijn kun je je inbound nummer laten doorschakelen naar je gsm mocht een van de verbindingen eruit komen te liggen.
Men is dan toch altijd bereikbaar.
Ik zou voip ook niet willen aanraden voor mensen /organisaties die te alle tijden moeten kunnen bellen of voor alarm systemen.
Hiervoor is voip (nog) niet betrouwbaar genoeg.
Zelfs @home die zelf telefonie aanbiedt kan geen garantie geven dat een alarmsysteem via hun telefonie voor 100 % zal functioneren.
En dit geldt trouwens voor iedere voip provider hoe goed ze ook kunnen zijn.
Ik maak me dan ook ernstig zorgen dat KPN het hele vaste tekefoonnet over een aantal jaren alleen maar via voip wil laten lopen.
Als je ziet welke problemen er nu al zijn, met deze dienst dan zal de kwaliteit van KPN zelf ook ter discussie komen te staan.
Wat budgetphone betreft ik ben tot nu altijd goed bereikbaar geweest, evenals Betamax. Ik denk zelf dat als hun er een hele maand uitliggen dat ze dan wel de boel kunnen gaan sluiten want iedereen zal dan hun relaties met Budgetphone gaan verbreken.
Maar zoals gezegd ik ben tot nu toe zeer tevreden over voip.
Als het moet kan ik je eventueel wel helpen met de combi Sipura/Asterisk/Optibel![]()