Likes: 0


Huh hoe zit dat in elkaar dan, want bij mijn weten is het enkel mogelijk om één (1) ip adres op te geven voor een licentie en niet meerdere. Er is wel een verschil tussen wat je leverancier op papier zet of je verteld en wat DA in hun client panel toelaat.
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
....een wazig verhaal :-s

Misschien begrijpen jullie mij verkeerd, of leg ik het verkeerd uit.
Het komt erop neer dat het een licentie op basis van 3 verschillende ip adressen zijn. En goed of er binnen die DA panel nou 10 of 100 erbij zijn gevoegd. prima.

Misschien snap je het niet goed, maar een LID (License ID) kan maar gebonden worden op één (1) enkel ip adress, dit moet tevens ook je hoofd ip adres van de server zijn.
Of heb jij 3 verschillende licenties voor je server misschien en heb je het LID veranderd?
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
De licentie wordt gecontroleerd op IP en OS.
Zoals the Boss ak aangeeft, je kunt geen licentie
op meerdere IP's hebben.
Je kan wel meerdere licentie's hebben waarbij
(zoals wij) enkele vrij op voorraad.
Dan is het eenvoudig omzetten...

Nee heb toch echt meerdere ips op 1 licentie zitten, en ik snap wat jullie bedoelen dat er meerdere ips gekopppeld kunnen worden aan user accounts of iets dergelijks.. Maar ik bedoel toch echt aan de Direct Admin licentie zelf.
Greetz.
Ik woon op loopafstand van de Efteling, maar
nou gaat er hier een wereld voor me open :-)
Ik ga je geen ongelijk geven, maar wel op onderzoek uit!
Wie heeft er hier ook ervaring mee????

Je bent niet de enige die met zen mond open valt, maar heb het net ook even getest op een dev licentie die ik gebruik. Dit was het resultaat:
Heb dit op nog zo een 10 verschillende manieren geprobeerd zonder resultaat, de XX & YY zijn wel degelijk ingevullde nummers maar hier even zo gedaan voor google redenen.Code:You do realize that XX.9X.1X7.XX, XX.9X.1X7.YY isn't a valid IP, right? Maybe try again with a valid IP ;) You do realize that XX.9X.1X7.XX; XX.9X.1X7.YY isn't a valid IP, right? Maybe try again with a valid IP ;) You do realize that XX.9X.1X7.XX - XX.9X.1X7.YY isn't a valid IP, right? Maybe try again with a valid IP ;)
Nu moest dit echt het geval zijn dat dit dus daadwerkelijk kan dan snap ik het nut ook totaal niet meer van licentie op ip adres. Want dan kun je heel makkelijk 1 licentie op meerdere servers gebruiken door simpelweg meerdere ip adressen in te geven.
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Het is niet mogelijk. Een licentie kan enkel op 1 ip adres gekoppeld worden en niet aan een range.
Vermoeden is dus dat de licentie gewoon niet geupdate is en dus nog netjes een tijdje doordraait tot er een update plaats vind.
Als het op meerdere ip's zou kunnen draaien, dan is het net als hierboven wordt gezegd, het hele licentie verhaal niet echt handig meer
En als het wel zo is, dan hoor ik graag hoe![]()