Wat is de instelling in DNS dat alles wat op de plaats van www. staat ( de subdomein plek dus ) word doorverwezen naar het hoofd domein, dus http://www.hfd-domein.nl
Alvast bedankt
Hans
Likes: 0
Wat is de instelling in DNS dat alles wat op de plaats van www. staat ( de subdomein plek dus ) word doorverwezen naar het hoofd domein, dus http://www.hfd-domein.nl
Alvast bedankt
Hans

* ?
Wordt niet ondersteund door alle dns servers denk ik.
* IN A ip_adres_van_www_record
en in apache config
ServerAlias *.domein.tld
je bedoelt een wild-card? *.domeinnaam.nl ?
heb je dns server onder windows dan kun je simpel het dns bestand aanpassing in %windir%\system32\dns\
kan me haast niet voorstellen dat dat onder linux/unix niet kan.
Ja die wildcard staat er ook we in, maar dan kom je op de apache pagina terecht en dat moet nu net niet als je pietje.domein.nl intypt moet je op domein.nl uitkomen !
je vraagt wat de instelling in dns is.. en niet in apache.. maar crazycoder heeft volgens mij al het antwoord gegeven.
Moet je mijn posting nog een keer lezen!Oorspronkelijk geplaatst door Bullcat
Let op dat je dat binnen de <virtualhost> </virtualhost> zet.
Het zou ook handig zijn als je jouw vraag compleet en correct formuleer. Dan krijg je ook gelijk het juiste antwoord. Toegegeven, ik zag de bui al hangen![]()
Kijk eens naar de postings tijden, zou het bijna tegelijk geweest kunenn zijn, maar probleem is ondertussen opgelost dankzij jou opslossing !
En lees mijn vraag eens wat ik vraag staat er namelijk ook al ! niets meer of minder !
Exact vragen wat je wil weten. Daarbij geef je aan wat je heb geprobeert.
Lees dit dan maar eens een keer door:
http://www.catb.org/~esr/faqs/smart-questions.html
Ik ga niks proberen, ik vraag gewoon wat een instelling is, jullie zijn de cracks ik ben support, en techneut ga ik om 22.30 niet bellen is geen storing he !
Maar la maar, je hebt gelijk !
Niet lullig bedoelt hoor, maar de thread titel is "een DNS instelling gezocht."....
En je was uiteindelijk op zoek naar een instelling in je webserver config...
Dan is het vreemd dat jij als support niet weet waar het fout gaat.... Dus dit is de support van jouw support naar je klanten....jullie zijn de cracks ik ben support,![]()
hallo waar heb je het over eigenlijk, ik heb een techneut iin dienst die het echt wel opgelost zou hebben , maar niet om half 12 s'nachts is geen critical error hoor, ik wilde het gewoon zelf eens oplossen.
En dan het geneuzel je was op zoek naar een instelling in je webserver config !! hoe moet ik dat nu weer weten dan, het is dat Crazycoder ermee aankwam anders had ik het niet geweten, maar ik ben geen techneut he, en dat hoor je me ook nergens zeggen namelijk !
EN voor de rest mag dit topic dicht , dus als je ergens wil Flamen moet je een andere topic zoeken !
:-)Oorspronkelijk geplaatst door Bullcat
zelf oplossen == parate kennis
zelf oplossen == google
zelf oplossen != op forum vragen
Goed zo
if ( zelf oplossen != op forum vragen )
die (forum kan dicht :P )