Ze hebben meer dan 3000 klanten volgens mij, zag eens e.e.a. op de site over de 3000ste klant als ik me niet vergis, dat was alweer even geleden.Oorspronkelijk geplaatst door InterNetjes
Likes: 0
Ze hebben meer dan 3000 klanten volgens mij, zag eens e.e.a. op de site over de 3000ste klant als ik me niet vergis, dat was alweer even geleden.Oorspronkelijk geplaatst door InterNetjes
Ik heb mijn excusus aangeboden aan ED, en ik heb gevraagd of ik het dan voor een half jaar nog kon betalen, een compromie dus.
Ik zou het heer redelijk een aardig vinden van de mensen ven E-dentify, en ik zal de beheerder van webhosting talk vragen deze tread te verwijderen.
Oke, prima. We handelen het verder wel af in het ticket.
Ben blij dat het nog een goed eind heeft gekregen.
Sinds wanneer worden tickets dan behandeld bij e-dentify?
DOMENICO EDIT: Is dit nu nodig?![]()
Daar heb je dan wel verdomd mazzel mee :P Als ik met iedereen zo'n betalingsregeling zou moeten treffen heb ik er nog een extra fulltimer bij nodig. Nee regels zijn regels en over het algemeen zijn die vrij duidelijk. Je hebt een opzegtermijn bij je huurder, bij je electriciteitleverancier, bij je telefoonabonnement en ook bij je hoster en de voorwaarden zijn hier niet anders.Oorspronkelijk geplaatst door yton
Ik snap niet waarom mensen denken dat het in de hostingbranche anders zou moeten werken dan in vergelijking met de branches die ik zojuist opsomde.
Oorspronkelijk geplaatst door eMiz0r
![]()
* de koffie met melk en suiker voor snaaps gaat op de post dus let op je brievenbus en hoop dat ze het "THIS SIDE UP" ten alle tijde respecteren![]()
*

Wij factureren netjes achteraf, en op iedere factuur is de start datum van de betreffende periode terug te vinden. Misschien een tip
Maar het is wel vreemd dat er 3 weken zit tussen de vermeende oplever datum en bestel/activatie datum. Is daar in tussen tijd dan geen communicatie over geweest?
Als ik 3 weken moet wachten op iets waarvan ik verwacht dat het binnen 3 dagen geleverd zou zijn, trek ik écht wel aan de bel!
Maar mooi dat jullie er uit zijn gekomen.
Meer in het algemeen, dat stilzwijgend verlengen van contracten zou meteen, direct en subiet moeten worden afgeschaft. Wie heeft dat in hemelsnaam ooit bedacht? De politiek praat er ook al over en ik hoop dat ze er snel eens wat tegen gaan doen.
Gelukkig zijn er ook goede voorbeelden. Hosters die een paar weken voor de stiekume datum een vriendelijke brief sturen om de klant te waarschuwen. Zo hoort het.
Voor TS. Als de andere partij zijn deel van het contract aantoonbaar niet nakomt dan hoef je uiteraard niet te betalen. Wel correct aanvechten natuurlijk.
Schopt wie je schoppen kan bedoel je zeker? Ik merk regelmatig aan je posts dat je semi-flamed...Oorspronkelijk geplaatst door InterNetjes
En als Emiz0r dan ook nog eens lekker daar in mee gaat dan heb je het gemiddelde WHT topic van de afgelopen weken alweer te pakken.
Beetje jammer als je het mij vraagt...

Dat is zeker een mooie tussenoplossing.Oorspronkelijk geplaatst door Henky!
Dat stilzwijgende verlengen heeft te maken met het feit dat mensen over het algemeen hun website toch gewoon online willen hebben. Waarom zou je dan in hemelsnaam een extra (hoge) kostenpost in gaan lassen, terwijl 95% van je klanten er geen belang bij heeft.Oorspronkelijk geplaatst door Henky!
Let wel: een klant die wil verhuizen (omdat er bijvoorbeeld veel downtime is) doet dat over het algemeen vrijwel direct. Je stuurt dus halverwege je contract je hoster een brief dat je niet wenst te verlengen, dat is vaak RUIM voor de officiele opzegtermijn. Dat doe je ook als je nu al zeker weet dat je niet wilt doorgaan met je website.
Met andere woorden: als jij niet van je contract afwilt, is stilzwijgend verlengen geen enkel probleem. Als je wel weg wilt is het gewoon zaak om op tijd op te zeggen, een stukje eigen verantwoording van de consument.
Ik ben blij dat stilzwijgend verlengen geen probleem is. Scheelt me duizenden euro's per maand aan portokosten, briefpapier, inkt, administratief werk etc., terwijl van de klant een eenmalige actie benodigd is om even na te kijken wanneer zijn contract is in gegaan.
Stel je nu eens voor dat de klant de brief niet heeft gekregen (om welke reden dan ook) en dat het account per verlengingsdatum opgeheven zou worden. De domeinnaam gaat dan natuurlijk dezelfde weg.Oorspronkelijk geplaatst door eMiz0r
Klant heeft daar uiteindelijk geen enkel belang bij.

Ik verbaas me er toch over hoeveel mensen me mailen die ontevreden zijn en willen verhuizen van hun huidige hoster en dan uiteindelijk merken dat ze een of twee maanden op voorhand moesten opzeggen.Oorspronkelijk geplaatst door eMiz0r
Mensen LEZEN niet. Voorwaarden enzo.Oorspronkelijk geplaatst door Mario

Of mensen verwachten dat niet .. opzegtermijnen van twee maanden, een aangetekend schrijven van 5 euro om een pakketje of domeinnaam van 10 euro op te zeggen, enz ...Oorspronkelijk geplaatst door crazycoder