Likes Likes:  0
Resultaten 16 tot 18 van de 18
Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2
Geen
  1. #16
    Waarschuwing, Illegale bestanden
    geregistreerd gebruiker
    5.163 Berichten
    Ingeschreven
    04/06/05

    Locatie
    Zeeland

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Origineel geplaatst door Remigius
    Ben ik nou de enige die sommige van bovenstaande reactie's nogal onprofessioneel vind?

    Persoonlijk zou ik de klant inlichten en wijzen op de Algemene Voorwaarden waar deze mee akkoord is gegaan (ik neem aan dat jullie een clausule in jullie AV hebben opgenomen m.b.t. Warez e.d.).

    Ik zou ook een brief terugsturen met de genomen acties. Ik hou dit soort partijen liever te vriend.
    Nope. Vraag mezelf wel af waarom sommigen geen scripts hebben die dit soort zaken zelf opsporen. Neem tenminste aan dat men de eigen algemene voorwaarden serieus neemt.. Tenminste.. als die mp3-tjes verbieden..

  2. #17
    Waarschuwing, Illegale bestanden
    geregistreerd gebruiker
    1.083 Berichten
    Ingeschreven
    04/05/04

    Locatie
    Nederland

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    44 Berichten zijn liked


    Naam: Joris de Leeuw
    Functie: Werkzaam in hostingbranche
    ISPConnect: Lid
    Ondernemingsnummer: nvt

    Het gaat hier niet om een MP3'tje maar om een bestand waarvan de klant die het naar zijn webhosting account upload geen auteursrechten heeft. Kortom diefstal.

    Natuurlijk is het geen probleem als iemand zelf van zijn eigen bandje zijn muziek op het internet zet.

    Neem aan dat meeste webhosts al dan niet standaard vanuit het controlpaneel systemen hebben om te kijken wat er op de servers gebeurd.


    Volgensmij dwalen we een beetje af. Denk dat Snaaps maar is eerst moet gaan posten waar hij eigenlijk met deze topic heen wilt.

  3. #18
    Waarschuwing, Illegale bestanden
    Banned
    2.081 Berichten
    Ingeschreven
    11/07/04

    Locatie
    Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 24350017
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter
    Ik heb dit bericht even geplaats om te kijken wat jullie reactie hier op was.
    zoals al eerder vermeld sta ik er zelf een beetje van te kijken.

    Afijn, zoals je kan lezen ging dit dus puur om verwijzingen naar de mp3's. Ook dit is strafbaar!
    Wij hebben de pagina's dan ook aangepast en de klant ingelicht. In onze voorwaarden staat dat wij ten alle tijden het recht hebben om illegale content van de server te verwijderen zonder toestemming van de klant.

    Uiteraard hebben wij de klant ingelicht op de bevindingen van Stichting Brein. Tevens hebben wij stichting BREIN netjes terug gemaild dat wij er zorg voor zullen dragen dat de verwijzingen zullen worden verwijderd van de server.

    Het viel mij op dat er de laaste tijd nogal wat topics zijn over warez en torrents. Ik raad de mensen die serius bezig zijn dan ook aan om hier niet mee te beginnen. Waarom zou je enige risico's willen lopen?

Pagina 2 van de 2 Eerste 1 2

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics