dit is nog NOOIT dadelende geweestOrigineel geplaatst door DennisCitus
Zeker nu het aantal internetters aan het steigen is![]()
dit is nog NOOIT dadelende geweestOrigineel geplaatst door DennisCitus
Zeker nu het aantal internetters aan het steigen is![]()
Ik bedoel niet dat Hosting bij mij geen toekomst heeft, maar hosting opzich. Ik had al argumenten gegeven; De prijzen dalen zo erg dat het straks gewoon te goedkoop wordt en alleen grotere bedrijven zullen overleven. Ook verwacht ik meer free hosts die betere kwaliteit gaan bieden,waardoor er toch weer wat omzet gemist gaat worden bij de meeste hostingproviders. Nu denk ik dat dit wel gebeurt op een langer termijn; namelijk rond de 5 tot 7 jaar..dan verwacht ik dat het bijna afgelopen is met hosting.

Het was duidelijk dat jij vond dat de hele hosting-markt geen toekomst meer heeft. Er komen inderdaad meer concurrenten, maar als Citus blijft groeien zouden we er goed van kunnen leven tegen de huidige lage prijzen.
Hehe, volgens mij heb ik een te hete discussie gestart
Zoals Dennis al zegt, er komen meer concurrenten. Het wordt steeds makkelijker een eigen hostingbedrijf op te richten( look at me ) en daardoor lopen de grotere echte bedrijven die alles op een rijtje hebben flink omzet mis. De meeste kunnen er nog wel mee leven, maar buiten de grotere providers kunnen de kleinere beter niet proberen er hun fulltime baan meer van te maken.
Origineel geplaatst door FSCJasper
Ik bedoel niet dat Hosting bij mij geen toekomst heeft, maar hosting opzich. Ik had al argumenten gegeven;
De prijzen dalen zo erg dat het straks gewoon te goedkoop wordt en alleen grotere bedrijven zullen overleven.
Kleinere bedrijven zullen altijd hun klanten behouden indien ze de juiste service geven, iets dat bij de ECHT grote hosters vaak VER te zoeken is...
Ook verwacht ik meer free hosts die betere kwaliteit gaan bieden,waardoor er toch weer wat omzet gemist gaat worden bij de meeste hostingproviders.
Free webhosting wordt al zo lang "geprobeerd"... maar altijd weer stopt men, of schakeld men over op betaalde hosting omdat die banners nou eenmaal niet zo fijn zijn... dat Free hosting marktaandeel gaat winnen is
regelrechte onzin !
Nu denk ik dat dit wel gebeurt op een langer termijn; namelijk rond de 5 tot 7 jaar..dan verwacht ik dat het bijna afgelopen is met hosting.
Onderbouw deze stelling even aub, want ik snap er niets van hoe jij, zonder ENIG marktonderzoek, zo'n opmerking kunt plaatsen... waar is dit op berust als ik vragen mag ?
Origineel geplaatst door FSCJasper
Hehe, volgens mij heb ik een te hete discussie gestart
Zoals Dennis al zegt, er komen meer concurrenten. Het wordt steeds makkelijker een eigen hostingbedrijf op te richten( look at me ) en daardoor lopen de grotere echte bedrijven die alles op een rijtje hebben flink omzet mis.
En net namen de grote hosters juist alles over en liepen ze niets mis ?
Dat bedoel ik![]()

Ik dacht dat het juist de laatste jaren duidelijk werd dat 'gratis-hosting' geen toekomst meer heeft?
F2S
Lycos
XSZone
Er waren vast nog wel meer goede gratis hosts met php-ondersteuning zonder reclame.
---
Maar er komen steeds minder gratis-hosts en de kwaliteit van gratis-hosts lijkt maar achteruit te gaan. Ook moet een gratis-host meer op zijn klanten letten. Als ik bijv. een gratis host zie die 100mb gratis space aanbiedt, dan gebruik ik dat weleens voor grote bestanden voor persoonlijke websites en dat grapje kan ze zo 120gb/maand gaan kosten.
Daarom zeg ik ook, er klopt niets van die stellingen, en als Jasper slim is zet hij ze uit z'n hoofd, en ziet hij in dat er wel degelijk een HELE goede boterham in webhosting zit, nu, maar ook over 10 of 20 jaar....
Origineel geplaatst door FSCJasper
Hehe, volgens mij heb ik een te hete discussie gestart
Nee je spreekt jezelf CONTINU tegen, in diverse topics... ik ga me er verder ook niet meer mee bemoeien als je het niet erg vindt, hier valt weinig zinnigs tegen in te brengen....

Het enigste wat volgens mij wel klopt is:
'Er zullen minder monopolisten zijn als eerst, omdat er meer concurrenten zijn die lagere prijzen zullen vragen. Maar dit neemt niet weg dat er als webhost niet flink te verdienen valt'
Zou je trouwens de stellingen waar je 100% achter staat even opnieuw willen formuleren?
Er is zeker 'een goede boterham' in Hosting te verdienen, maar wat je zegt over; 'En net namen de grote hosters juist alles over en liepen ze niets mis ?' klopt niet als je op langer termijn gaat kijken. Er komen steeds meer 'bedrijfjes' bij en als ze steeds opgekocht moeten worden door de groteren kunnen zij naar een tijdje ook niet meer iedereen en alles gaan kopen.
Dit is mijn stelling en ik denk ook zo dat het zo gaat lopen, mits er misschien strengere regels gemaakt worden voor hosting te verlenen.Natuurlijk hoeft het niet te kloppen wat ik zeg, maar ik denk dat dit gaat gebeuren. Er zullen altijd bedrijven zijn die zich wel makkelijk weten te redden,maar kleinere zullen er aan onderdoor gaan.

Een ondernemer in hart en nieren die niet weet wat een balans is en nog nooit een ondernemersplan heeft gemaakt?
Casper Bakker - CQ internet diensten
Een ondernemer die pas een maand bezig is met echt iets op te richten, maar wel een ondernemersplan gemaakt heeft.
Dat JIJ meer dan 5000 omzet per maand nodig hebt betekent niet dat iedere ondernemer van een webhostingbedrijf zoveel nodig heeft.Origineel geplaatst door BeNeWS
Ik heb hier een aantal post terug eens een lijstje opgesomt van kosten. (getrouwd, eigen huis, auto ,kinderen e.d.)
Vul daar zelf maar eens wat bedragen achter dan zie je wat je over houdt.
Jullie doen met deze informatie wat jullie willen. Van mij moet er niets, ik wilde enkel een alleen opstartende hosters wat advies geven.
Voor mij mag dit topic gesloten worden.
De TS zit nog op school, woont waarschijnlijk thuis bij zijn ouders die alles voor hem betalen. Hij heeft geen 5000 omzet NODIG.
En Plexteam OMZET, ik weet heus wel wat omzet is.
BASM leverde tegen budget prijzen, en hoe. Trage servers, veel downtime. Veel ontvangen weinig investeren, klanten laten zitten met slechte services.
Jasper, er zijn grote bedrijven. Er komen steeds meer kleinere hosters die een graantje meepikken. Maar daar zullen de grote hosters zich nooit zorgen over maken. Het is namelijk zo dat mede dankzij de vele kleine prutsende hosters, consumenten meer willen betalen voor kwalitatief goede hosting met goede support. En daar staan de grotere hosters klaar om deze klanten op te vangen.
Om te zeggen dat het over 10 of zelfs 20 jaar nog steeds goed gaat met de hostingwereld durf ik niet te zeggen. Men moet niet vergeten dat we in het computertijdperk leven waar ontwikkelingen gigantisch snel gaan.
Moet je eens terug denken aan wat voor computers er 10 jaar geleden waren, en wat voor computers 20 jaar geleden.
Vergeet niet dat internet pas sinds de laatste 10 jaar echt populair is geworden. Het kan in zo'n zelfde periode ook verdwijnen. Alhoewel, niet per se internet, maar de webhostingwereld.
Internetverbindingen worden steeds sneller en sneller. Zat je 10 jaar geleden thuis met een 14.4kbit modem te surfen, is er nu 8mbit (8192kbit) ADSL beschikbaar.
Het is niet onwaarschijnlijk dat er in de toekomst steeds meer mensen ervoor kiezen om thuis of in de kelder van een bedrijf een website te laten draaien.
daarvoor was er nog geen internet, toen was het netwerk alleen voor defensie doeleinden beschikbaar...(NATO)