Misschien moet je je afvragen of je dat niet beter tegen jezelf kunt zeggen. Ik begrijp dat je enthousiast over het project bent, maar je kunt beter eerst alles zelf goed op een rijtje zetten voordat je dit soort berichten post. Je kunt moeilijk van anderen vragen om niet te reageren; daar vraag je zelf om als je een persbericht naar buiten gooit.
Uiteraard begrijp ik dat je graag pre-sales wilt maken, maar dat kun je veel beter aanpakken door partijen individueel te benaderen, zodat je geen publieke uitlatingen hoeft te doen.
Het is vrij duidelijk dat dit bericht veel te vroeg naar buiten is gebracht, dat je er nog niet goed op voorbereid bent, en dat het grootste gedeelte van de plannen nog niet eens vast staat. Je komt daardoor onprofessioneel over - en je potentiële klanten lezen mee. Even voor de goede orde: ik wil zeker niet zeggen dat je onprofessioneel bezig bent, ik zeg enkel dat het zo over komt.
Tenslotte nog wel 1 opmerking: heb je wel marktonderzoek gedaan om te bekijken of er wel vraag is naar een regionaal budget datacenter? Budget en regionaal gaan niet echt samen als je het mij vraagt, tenzij het erg grootschalig is (en je gaf zelf al aan: dat is het niet).
Daarnaast zou ik toch ook zeker voor een investeerder of financiering zorgen, want je kunt het beter in een keer helemaal goed doen, dan er te komen met vallen en opstaan. Help je je reputatie 1 keer om zeep door een grote storing, dan blijft die negatieve aura je achtervolgen. Zelfs in een budgetdatacenter horen zaken als een generator er gewoon vanaf dag 1 te staan.

Likes:




Quote
.
wij hebben namelijk bewust gekozen voor 2 volledige gescheiden power feeds. Zowel netwerk als leverancier volledig gescheiden dus. 