ja best liev die Force10 dingen, maar opzich is er niks mis met foundry, waarom gaat dit dan telkens wel op z'n gat?Oorspronkelijk geplaatst door Domenico
Likes: 0
ja best liev die Force10 dingen, maar opzich is er niks mis met foundry, waarom gaat dit dan telkens wel op z'n gat?Oorspronkelijk geplaatst door Domenico
Oorspronkelijk geplaatst door InterNetjes
Omdat Foundry niet echt lekker geschikt is om meer dan 10G doorheen te drukken. Hoe het komt geen idee maar in praktijk is gewoon gebleken dat het te snel kapot gaat
Foundry is ook niks mis mee in het algemeen. Maar de algemene indruk is wel dat er toch wat problemen zijn met de RX qua software en qua grote hoeveelheden verkeer. Bij de AMS-IX zijn er ook regelmatig bevindingen geweest met de Foundry's. De RX is ook nog vrij nieuw natuurlijk, dus op zich kan dat gebeuren. Het is helaas wel een risico van nieuwere apparaten. Naar wat ik hoor heeft Force10 ook genoeg problemen gehad toen ze nieuw waren, maar die hebben inmiddels de debugfase er al wel opzitten.Oorspronkelijk geplaatst door InterNetjes
Laatst gewijzigd door lifeforms; 24/06/06 om 17:43.
Onze Usenet core doet 60Gbit continu, dus dat is onzin.Oorspronkelijk geplaatst door WilloW
Verder, ding = exit
/me gewoon doorgeslapen heeft...
ohnee was al wakkerniks gemerkt tbh
(zat ook niet achter pc
)
Wat je hier zegt is wel heel fout :-)Oorspronkelijk geplaatst door WilloW
Denk dat je het ook maar beter kan herstellen :-) de AMS-IX draait op Foundry en doet ook wel iets meer dan 10G.
Openpeering draait op Foundry en doet meer dan 10G en Jointtransit ook.
(ik lok niet weer een ja maar AMS-IX is layer2 discussie uit want dat weten we allemaal)
Dus aan de hardware zelf hoeft het niet te liggen misschien aan software features die nog niet volledig uit ontwikkeld zijn die binnen Eweka gebruikt worden om wat voor reden dan ook bijvoorbeeld. (ik heb geen zicht in de draaiende config bij Eweka dus probeer hen ZEKER niet te bashen!)
Ik zou zeggenzoek het in de memory core en de ipv6 die uitgeschakeld staat maar toch zo nu en dan een respons geeft... zomaar een puntje hoor... Om even een puntje erin te gooien... het zit hem in heel de RX4 lijn zover ik weet. Maar ja niemand mag wat zeggen he.. maar het zit naar mijn weten in heel de productlijn.
Force10 heeft al bewezen dat het grote hoeveelheden verkeer kan routeren (True).
Waarom gebruikt Eweka overigens geen twee routers?
Wilde gok: omdat dat 2x zoveel kost?Oorspronkelijk geplaatst door Swiftway-UK
![]()
Verkeerde gok ;-)
We hebben al 2 RX 'n staan. We zaten alleen ruime tijd in twijfel of we over gingen op een nieuwe vendor waarbij we dan niet nog een 3e RX aanschaffen.
Toegegeven ... de opstelling kan beter ... maar als er mensen aan het debuggen zijn etc uit amerika kun je niet zomaar meer van alles veranderen.
Effin ... hier is een punt achter gezet. Nieuw apparaat wordt deze week afgeleverd en daarnaast worden er nog extra maatregelen genomen om e.e.a. meer redundant te maken.
B.t.w. .... Het is niet fijn als deze topics op zondag omhoog gekickt worden. Het is weekend en als het omhoog gekicked wordt / erin gepost wordt denk ik dat er nog probs zijn.
Om welke nieuwe vendor gaat het nu dan?
Of laat je dit voorlopig nog liever in het midden?
Zijn de "probs" al opgelost dan?
OK het netwerk draait weer, maar voor hoelang?
Zolang die foundry nog het werk moet doen als "core" maar deze niet te vertrouwen is kan je mijn inziens niet spreken over opgelost / case closed.
Daaarnaast mis ik als klant nog steeds een officiele mededeling / mail in plaats dat ik als klant mijn informatie uit een forum moet trekken...
Zoals reeds gepost wordt (worden) het Force10 E600.Oorspronkelijk geplaatst door MediaServe
Was volgens mij gewoon uit de lucht gegrepen?Oorspronkelijk geplaatst door MikeN
DaaromOorspronkelijk geplaatst door Wido
Ik las nog niets van Eweka zelf![]()