ach...
Likes: 0
ach...

Vraag het eerste jaar gratis, hoeveel webruimte heb je nodig ?Oorspronkelijk geplaatst door van dalen
Hierbij nóg een aanmelding voor de "help de gedupeerden van A9" club
Ook wij willen wel wat klanten helpen met gratis hosting voor de rest van dit jaar. Na dit jaar gelden onze normale tarieven weer uiteraard. Klanten moeten om hiervoor in aanmerking te komen wel kunnen aantonen dat ze daadwerkelijk klant van dit bedrijf zijn geweest. De hiervoor beschikbare ruimte is wel beperkt dus wie het eerst meldt... Stuur voor meer info maar een PM
Misschien is het een goed idee om een soort van fonds te starten dat gedupeerde klanten van verdwenen hosters verder helpt. Dit voorkomt dat de hosting wereld weereens in een kwaad daglicht komt te staan bij het zoveelste faillisement. Details nader uit te werken![]()

We hadden zelf ook al eens zelf zitten denken aan een soort van gedragscode voor hosters. Bedrijven kunnen die onderschrijven en dienen ich hieraan te houden. Er zou een soort van commissie moeten zijn die kan oordelen bij klachten. Zo zouden we ook de gedupeerden kunnen helpen bij het verdwijnen van een eventueel aangesloten bedrijf. Kostprijs hoeft niet hoog te zijn van zoiets. Alleen wat goede wil en inzet van enkele hosters om het op te starten.Oorspronkelijk geplaatst door jouwnaam
en wat is de meerwaarde tov hostmerk.nl ?Oorspronkelijk geplaatst door Mario
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Heb je even tijd ... lol.Oorspronkelijk geplaatst door Mikey
Het gaat niet om een keurmerk maar puur om een gedragscode, beetje zoals 'domain ethics van DNS'. De instapdrempel zou dus lager zijn, de kosten niet zo hoog, een gedragscode gaat minder om puur technische eisen maar meer om hoe je omgaat met je klanten, het zou niet beperkt moeten blijven tot Nederland, en lees de vele topics over hostmerk er maar op na (dan vindt je nog een hondertal redenen).
De eisen van Hostmerk lijken me meer op maat geschreven van de enkele bedrijfjes die er aan deelnemen, dat lijkt ondertussen wel duidelijk met 10 aangemelde bedrijven (ongeveer 0.001% van de hostingmarkt). Of is het maar negen meer want ik zie dat besthost.nl verdwenen is.
Ik denk dat vele wel een dialoog willen voeren om bovenstaande, maar geloof me, ideeen zijn leuk nou nog de uitvoer ervan... En iemand kan de gedragscode wel tekenen, maar als je failiet bent of met de noordezon vertrekt heb je alsnog niks aan de gedragscode(s).Oorspronkelijk geplaatst door Mario
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Misschien kan je wel in de code een aantal zaken inbouwen. Vaak zijn er al problemen op voorhand die erop wijzen dat er iets fout is.Oorspronkelijk geplaatst door Mikey
Grootste probleem bij 'de met de noorderzon' verdwenen bedrijfjes is dat klanten hun niet kunnen contacteren, blijkt dat ze nooit adressen of telefoonnummers achtergelaten hebben. Dat zou kunnen opgelost worden met een gedragscode (bedrijfsgegevens volledig op website, telefoonnummer ter beschikking, de volledige gegevens van de hoster ter beschikking intern bij de gedragscode, enz ...).

Misschien iets voor hostmerk: een soort light versie van hun keuring, de "hostmerk registratie" waarin contact gegevens van de hoster worden opgevraagd en op de site van hostmerk komen te staan![]()
Hoe is dat anders dan de rubriek 'Internetproviders' in de Gouden Gids?Oorspronkelijk geplaatst door gsh2
De gouden gids is streek/regio vermelding. Dit zou landelijk kunnen zijn?Oorspronkelijk geplaatst door Keenondots
http://www.goudengids.nl/list.asp?go...net&wie=&waar=Oorspronkelijk geplaatst door Pinvert

Dat de gegevens ook écht gecontroleerd en uptodate zijn?Oorspronkelijk geplaatst door Keenondots
Tevens kan je hier nog veel meer diensten aan hangen dan de gouden gids.
Overigens vraag ik me af of je zelf al op de link die je zelf hebt gepost hebt geklikt, dat is één grote grap![]()
Jah, leuk maar als je daar zoekt op hosting krijg je 1 landelijke en 146 regionale results... Waarvan een flink aantal reclamebureaux en een enkele feestverlichtingsbedrijf... Dat schiet opOorspronkelijk geplaatst door Keenondots
Het gaat toch om hosters? En niet om alles er omheen die ook maar wat via via bieden?
In de door jou opgegeven link zocht je overigens naar "internet"... Interessante results
Balma Nederland BV
Amsterdamsewg 25, 3812RN Amersfoort
Telefoon WebsiteE-mail Kaart /Route
Tel: 033-4606490
Fax: 033-4606491
Veelzijdig in receptiebalies en kantoormeubelen ! Balma Nederland B.V. is importeur voor Balma S.A. Een toonaangevende... Meer info
Da's dus ook niet wat je zoekt lijkt mij![]()
Laatst gewijzigd door Pinvert; 20/03/06 om 13:41.
Zelf zat ik meer te denken aan een soort garantiefonds:
-Hosters die hieraan deelnemen betalen een X percentage van hun hosting omzet aan dit garantiefonds.
-Gaat de hoster over de kop dan wordt er uit de "pot" wat geld gehaald
-Met dit budget kan de klant voor de resterende contractsperiode een hosting pakket afnemen bij een andere deelnemer.
Maar goed, het is maar een idee. Geen tijd om dit uit te werken helaas. Maar als iemand zich geroepen voelt, ga je gang.![]()