Zojuist weer 2 dedi's live gegaan denk dat er nu schot in zit.
Likes: 0
Zojuist weer 2 dedi's live gegaan denk dat er nu schot in zit.
Ik heb ook geen bericht ontvangen over de verhuizing, server is ook uitgezet en me externe HD zit nu ook opeens niet meer aan me server vast.
Jammer.
Goh, alsof mijn commentaar op de weinige updates gelezen is..Momenteel worden alle rackservers nagelopen en online gezet,
We doen ons best alle servers zo snel mogelijk online te zetten.
Dit zal ongeveer nog 2 uur duren.
We Dare zal morgen met een volledige reactie van haar kant komen op dit verhaal.
Onderstaande is op persoonlijke titel van Jordy Dost.
Wat mij enorm steekt is dat iedereen er vanuit gaat dat We Dare binnen een goede verstandhouding alsnog de spullen van I3D zou kunnen/willen gijzelen.
Zoals ik al in meerdere interviews heb aangegeven was de verstandhouding tussen We Dare en I3D meer dan goed, persoonlijk heb ik Stijn uit zien groeien van een werknemer van een klant van ons tot een zakenman met een bedrijf waar menigeen jaloers op zou zijn.
De verstandhouding was dermate goed dat we ook op persoonlijk vlak goed met elkaar op kunnen schieten, zo goed zelfs dat Stijn op de hoogte is van vele inns en outs binnen We Dare, dat bepaalde mensen en misschien Stijn dan nu suggereren dat er een op hande faillissement is verbaasd mij dan ook bijzonder, wij zijn al jaren een winstgevend bedrijf dus die suggestie komt dan ook uit het luchtledige.
Stijn is zelfs zeer betrokken geweest bij de bouw van ons nieuwe DC en regelmatig in de afgelopen 15 maanden op bezoek geweest om het verloop van de opbouw te bekijken.
Dat hij zelf nu aangeeft al 15 maanden bezig met een eigen DC is enigszins vreemd maar dat terzijde.
Terugkomend op het feit gijzeling, zoals al aangegeven kunnen wij en willen wij dit niet.
Ik weet niet of iemand zich verder verdiept in dergelijke situaties maar wat hebben wij er aan om een klant die aangeeft te willen vertrekken tegen te houden?
Dat er links worden gelegd met bepaalde klanten die een bepaalde (ZEER GROTE) betalingsachterstand hadden/hebben is natuurlijk ook niet geheel realistisch, daar is bij een rechtbank gevraagd om beslaglegging en ook daadwerkelijk toegekend, dit is een normale gang van zaken voor bedrijven om nog iets terug te zien van het bedrag wat de klant verschuldigd is.
De enige reden waarom wij tijdelijk de verhuiswagens het uitrijden belet hebben is het feit dat op het moment dat de eerste medewerker van We Dare ter plaatse was niemand op de hoogte was in opdracht van wie deze verhuizers aan het werk waren.
Ons access systeem gaf aan dat I3D 3 personen had aangemeld terwijl er ineens meer dan 14 man in verschillende ruimtes aanwezig waren waaronder een shared ruimte waarin niet alleen I3D staat maar ook andere klanten van We Dare, pas na controle van deze ruimte en de vrachtwagens in het bijzijn van de aanwezige politie en Stijn Koster hebben wij de vrachtwagens ruim baan gegeven.
Het verhaal resumerend kom ik nog een laatste maal op het feit terug dat wanneer de verhuizing normaal was aangegeven We Dare nooit en ten immer de verhuizing had belet.
Er was geen grote achterstand en de verhouding was aantoonbaar goed tot de laatste dag.
Ik hoop dan ook dat de aantijgingen jegens We Dare nu kunnen stoppen aangezien wij slechts gedaan hebben wat verwacht wordt van een Datacenter en dat is het beschermen van de eigendommen van haar klanten.
Zojuist via het ticket systeem de volgende reactie gekregen:
Overigens ben ik ondertussen iets meer dan 44,5 uur offline..RE: Server 213.163.66.197 na 41,5 uur nog niet online
Thursday 29/Oct/2009 - 19:56
Momenteel worden alle rackservers nagelopen en online gezet,
We doen ons best alle servers zo snel mogelijk online te zetten.
Dit zal ongeveer nog 2 uur duren.
Best regards,
Met vriendelijke groet,
hang net op met sander, om 2100u zou alles weer online moeten zijn, ook de rackservers.
deze informatie heeft hij weer van stein.
Sorry voor de late reactie mensen...
@Aran:
188.122.73.Goed nieuws. Welke IP range zit je?
server 0679
@X-hosted:
Heb ik ook over geklaagd bij Sander, dat er voor de zoveelste keer onjuiste informatie op de website stond. Dat moest hij wel toegeven.Goh, alsof mijn commentaar op de weinige updates gelezen is..
@WeDare:
Houdt dit ook het afpikken van klanten in? Enkele van mijn klanten hebben WeDare gebeld om meer uitleg en direct werd er gepoogd allerlei diensten te verkopen!Ik hoop dan ook dat de aantijgingen jegens We Dare nu kunnen stoppen aangezien wij slechts gedaan hebben wat verwacht wordt van een Datacenter en dat is het beschermen van de eigendommen van haar klanten.
Sorry hoor, maar ik ben al de dupe door de hele gang van zaken, als WeDare dan ook nog eens MIJN klanten gaat afpikken ben ik dubbel gedupeerd!
@de rest:
veel sterkte voor degenen die nog steeds offline zijn!
Mmmm, heel de dag redelijk online, en vanaf eind middag goed online, ineens al mijn servers weer down. Maar wel mogelijk om de gateway te pingen?
Helaas na lang aan de telefoon van i3D wordt de verbinding verbroken. Nog maar een keer proberen te bellen.
Ter informatie, onze server is net 10 minuten weer online met 213.163.64.*.
21.15u...45uur down
zoals ik al verwacht had nog niks online...
Pingen naar 213.163.72.166 met 32 bytes aan gegevens:
Time-out bij opdracht.
Time-out bij opdracht.
Time-out bij opdracht.
Time-out bij opdracht.
Ping-statistieken voor 213.163.72.166:
Pakketten: verzonden = 4, ontvangen = 0, verloren = 4
(100% verlies).
Lijkt erop dat je server en/of switch nog niet zijn aangesloten. Als ik vanaf mijn server een ping verstuur (dus intern blijf) krijg ik ook nul komma nul reactie.
Ik zag overigens in de logs dat mijn server inderdaad gisterochtend om 6 uur weer geboot was, alleen al die tijd dus zonder connectie.
Pas rond 16.18 vanmiddag is men begonnen met in- en uitpluggen van de kabels tot 16.37. In de logs zie ik in die periode regelmatig een "link changed to up" of "... down" staan. Een uur later was mijn server voor de buitenwereld bereikbaar.
Hier helaas nog steeds offline op het moment. Meerdere mensen met het zelfde probleem?
Telefoon-bot staat ook weer aan helaas.. zucht!
server 904 nog steeds offline....