ik heb vanaf servers in NL nu een stabiele verbinding, maar vanaf kantoor (usa) nog niet
Likes: 0
ik heb vanaf servers in NL nu een stabiele verbinding, maar vanaf kantoor (usa) nog niet
voor degenen die het toch niet snapten is deze boodschap verwijderd
zie ghh2's quote en gebruik google :P
vanaf hier inderdaad wel weer verbinding met de site etc maar nog wel aardige packetloss (Atos Origin netwerk)
Laatst gewijzigd door MMaI; 05/11/07 om 17:17.

De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
vanaf hier (xs4all) draait het nu al weer aardig goed geen packet loss meer en ping van gemiddeld 10.

Hier nog steeds problemen ...
ik heb vanaf de usa nog steeds 20% loss naar euroaccess
vanaf amsterdam lijkt de verbinding weer optimaal

<knip excuus>
Laatst gewijzigd door ichosting; 05/11/07 om 18:10.

Niet aan gedacht, excuus![]()
mensen die iets aan die info hebben zijn al member op die mailinglist
problemen bij euroaccess zijn grotendeels opgelost, nu wachten op een verklaring vanuit euroaccess voordat we allemaal druk gaan speculeren
Rond circa 15.15 ging ons netwerk er inderdaad vandoor door een DDoS attack via onder andere de AMS-IX. Omdat deze zeer specifiek gericht was op onze Foundry MG8 en misbruikt maakte van een bug in de Foundry software, kapte de management blade er mee. En dus onze routing.
Dat was onze verklaring
Topique mag dicht![]()
het netwerk van Euroacces was down d.m.v een grote DDos aanval.
Dit is gemeld door een hoster (Redunix) die mij hier over had gemailt
Dat is aan Foundry.