Klopt
Swifts zijn leuke karretjes, vergis je er niet in. Collega heeft een Swift Sport.
Klopt
Swifts zijn leuke karretjes, vergis je er niet in. Collega heeft een Swift Sport.
Heeft robbert een sport? dacht een 1.5.. (die zwarte toch?).. zodra ik heb kom ik wel ff keer langsknallen (was laatst nog bij jullie trouwens..)
Shogun versie is dus wel relaxed, vergelijkbaar met de exclusive versie, dus van die extra's als radio/cd/mp3 speler en bediening op stuur, leren stuur en andere versnellingspook dan de standaard pookjes, lichtmetalen velgen, achterspoilertje etc..
WHeheh ik rij lekker in een Golf 4 uit 2002... TDI, 1.9, 110pk
Super bak; lekker zuinig en voorzien van de extratjes zoals cruise control, airco etc.
Alfa Romeo 156 T. Spark 1.8i![]()
Ik rijd een Opel Corsa 2003 met 1100kilometertjes op te teller toen ik erin begon
Die 1.2 erin stelt echt niks voor.. ik had eerst een Polo 1.4 en die rijd net zo zuinig als deze omdat je deze pittig door moet trekken voordat er wat uit komt :/
Kan echt niet wachten op de nieuwe auto, rij nu een smart.. rot ding.. moet dus elke week met dat ding naar amsterdam knallen en blijkbaar zijn smarts daar niet voor gemaakt, er is een cilinder stuk gegaan en dat is meteen al een derde van het vermogenDus ik rij nu in een leen-smart en de 18e of hopelijk eerder krijg ik de suzuki!
Hoe groot zijn die velgen eigenlijk die erbij zitten? 16"? En zijn er nog dingen die je tegenvallen of juist echt gaaf zijn?
Dat heb ik hier uitgebreid allemaal zitten uittikken: http://www.autoweek.nl/myreviewautodata.php?id=18949

Ik zal ook even komen patsen...
Sinds een paar maanden rij ik met veel plezier in een BMW M3. Hij pakt 0-100 in iets meer dan 5 seconde, als je maar snel schakelt. 100-200 gaat ook zeer rap maar dat doe je natuurlijk minder vaak, dus heb dat niet getimed.
Hij zit behoorlijk vol met opties, van regensensor tot parkeersensor, van lichtsensor tot leren bekleding, van stoelgeheugen tot (helaas geen kleurenscherm) navigatie. 6-cd-wisselaar, zonnedak, kan me bijna niets voorstellen wat het nog echt aan zou vullen.
Het maakt een hoop goed als je tot 4 uur 's nachts in het datacenter hebt gezetten en dan een lege a6 tot je beschikking hebt op de terugweg. Vorige keer was ik binnen 15 minuten thuis, waar ik normaal 25-30 minuten over doe...
TotallyHosted Webhosting - https://www.totallyhosted.nl
Dit zie ik nou graag he, wat een gigantisch heerlijke auto! Juiste kleur voor een e46 M3. Ik denk zo ongeveer de beste kwa prijs/kwaliteit die je nu kan krijgen..
Je hebt die auto niet om te patsen, maar om zelf te genieten van elke kilometer die je in die auto zit. En ik geloof maar al te graag dat je dat doetDe een steekt zn centen in een huis, de ander in vakanties en weer een ander in zn hobby: auto's. Er zijn vast genoeg mensen die me uitgelachen hebben toen ik de A8 voor een goedkoop flatje parkeerde (daar woonde ik tenslotte). Kan mij het schelen!
Ik heb de A8L W12 de deur uit gedaan om diverse redenen en een Q7 3.0 TDI er voor in de plaats genomen, maar god wat heb een spijt gehad van die ruil. De W12 staat nog bij dezelfde dealer te koop dus ik probeer de koop weer terug te draaien.. ik mis dat vermogen, dat geluid, in krap 5s op de 100. Rechts inhalen en 300 op de klok is gewoon een eitje in die auto (300 in Duitsland heren, daar mag het gewoon!)
Een M5 past niet in mijn straatje. Ik asocieer een M5 om een of andere reden met criminele activiteiten.. een raar gevoel. De M3 namelijk weer helemaal niet, roept een compleet ander gevoel op. Maarja.. we zitten hier tenslotte niet op een autoforum dus ik begrijp het dat mensen hier helemaal geen fuck van snappen![]()

Heb sinds een maandje een nieuwe bedrijfswagen: Jeep Compass. Die heb ik ondertussen al wat beschadigt en rij nu rond met een betere vervangwagen, een mercedes E220 full option. Dat is pas leuk rijden.
emiz0r, koop die W12 terug en reageer op dit bericht svp
Laatst gewijzigd door eMiz0r; 23/01/08 om 22:02.