En misschien is het wel handig als iemand bijvoorbeeld iemand met een RaQ BIOS-flasher of een (tweedehands) switchje oid zoekt, dat ie dan niet naar de US hoeft te vliegen om hem te halen, aangezien je hier zeker weet dat je alleen reacties van mensen uit NL krijgt.Origineel geplaatst door iD2
Ik zie het verschil ook wel.
Wht.nl is in het nederlands. Dat is dan ook het enige. Verder is er nauwelijks verschil ten opzichte van wht.com. Tenminste.. Wht.com is uitgebreieder en vooruitlopender, actiever en met meer gebruikers. En dat het in het engels is lijkt mij ook geen enkel probleem.
Mijn vraag is dan waarom dan een nederlandse versie?
Eigenlijk zie ik deze vraag benatwoord door de oprichter zelf.
Ik zelf ben lid geworden omdat het me wel handig leek eens te kijken wat voor een berichten er gepost worden.. maar die zijn toch veelal gelijk aan de discussie die op WHT.com geveoerd zijn.
Enige reden die ik zelf kan bedenken is voor de commercie. Nederlandse bedrijven advereten hier, en bezoekers die vraag naar zulk soort producten hebben kunnen dan een kijkje nemen.

Likes:


Quote
: