Oke jongens iemand mijn 500 vrachtwagens met zand gevonden?
Bron.De Jamaicaanse politie onderzoekt al maanden de diefstal van enige honderden tonnen zand. Het zand, dat bestemd was voor een nieuw vakantieoord, blijkt te zijn verdwenen. De dieven hebben hiervoor zeker vijfhonderd vrachtwagenritjes nodig gehad.
De politie zoekt al enige maanden naar onverwachte nieuwe stranden in de toeristenbranche waar een goed strand z'n gewicht in goud waard is. Tot nog toe lopen de agenten al tijden zonder resultaat alle stranden af waar ze het zand testen om te kijken of dat wellicht het gestolen zand zou kunnen zijn.
De bouw van het vakantiecomplex, ter waarde van 108 miljoen dollar, ligt door de diefstal van het grootste verkooppunt nu stil. Illegale zandwinning en -diefstal is al langer een probleem in Jamaica maar deze brutale diefstal heeft zelfs de aandacht van de premier getrokken. Nu er al drie maanden nog geen spoor van het zand is gevonden denkt de oppositie dat de roof onder het kleed geveegd wordt.
Hoe kan je in hemelsnaam zoveel zand kwijt raken? en of dat het niet opvalt als je 500x ja vrachtwagen komt vullen...

Likes:


Oke jongens iemand mijn 500 vrachtwagens met zand gevonden?
Quote