Net als vele bedrijven hebben wij helaas ook last van laat/slecht betalende klanten. Om dit terug te dringen hebben we een applicatie(tje) geschreven welke ervoor zorgt dat factureren ouder dan de gestelde betalingstermijn automatisch kunnen worden herinnerd dat ze alsnog dienen te betalen.
Dit systeem werkt met een drietal herinneringen en export naar clieop3 voor automatische incasso.
Echter maakt e-mail nog niet voldoende indruk en willen wij de betalingstijden echt verder gaan terugdringen.
Ik vind de fax maar een ouderwets apparaat, maar we hebben nog enorm veel klanten die zo'n ding gebruiken. Het lijkt me uitermate geschikt om het faxnummer van de klant te gebruiken om hem/haar nogmaals te herinneren aan het feit dat er nog een bedragje openstaat.
Op dit moment maken wij gebruik van eFax voor inkomende faxen. Deze worden dan automatisch doorgezonden naar een email adres. An sich ben ik hier best tevreden over.
Uitgaand faxen kan op dit moment moment niet. eFax biedt deze mogelijkheid wel.
Ik ben benieuwd welke providers jullie hiervoor gebruiken?
En welke middelen jullie inzetten om de klant "een handje te helpen" met betalen? (ik zit zelf bijvoorbeeld te dubben over sms en een e-mail2post functie zoals http://www.email2post.nl)
![]()

Likes:


Quote

