woo Blade, je stelt zelf iets offtopics voor in je eigengestarte topic ?
anyway, als ik het nog eens bekijk heeft niemand die hier heeft gepost problemen met (tijdelijk) bellen omdat het soms gewoon even moet in het DC
Likes: 0
woo Blade, je stelt zelf iets offtopics voor in je eigengestarte topic ?
anyway, als ik het nog eens bekijk heeft niemand die hier heeft gepost problemen met (tijdelijk) bellen omdat het soms gewoon even moet in het DC
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()
Ja klopt, wilde niet extra topic erover aanmaken omdat ik me afvroeg waarom meneer A dat niet van te voren kon doen. Maar als het niet mag, mijn excuses ervoor
Blade
Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers![]()
Iemand anders die aan het bellen is zou mij niet storen, die komt toch niet boven het lawaai uit als je met je kop tussen de servers hangt. En de straling is verwaarloosbaar.
OS doen wij altijd lekker in alle rust. Dus buiten het DC of in het werk-hok van het DC waar wat stoelen en werkbanken staan, en vooral geen racks staan te blazen. Daarna in het rack vastmoeren en dan de ip settings erop voorzover die er nog niet ingeklopt waren.
wat een vergezochte onzin. > /dev/null
Bel gewoon waar nodig is ook in DC alleen door de herrie loop ik altijd wel weg van de servers, anders versta je er toch niks van. Ik zelf installeer en config alles in Datacenter maar ben van plan om dit voortaan op kantoor te doen.
Laatst moest ik een keer een telefoontje maken (met mijn te brakke samsung D500), en ik zag dat ik geen bereik had met provider x. Moest tot aan de beveiliging lopen om een signaal te krijgen.
Dergelijk probleem met activatie windows, zou voor mij dramatisch zijn. Toch eens een oplossing hiervoor zoeken voordat het echt een probleem wordt.
Datacenter waar ik onder andere werkzaamheden verricht op regelmatige basis is mobiel bellen ook verboden op de datavloer. Ik heb dat nooit begrepen, er is genoeg andere schadelijke straling die ook zou kunnen leiden tot problemen (wifi en dect o.a.). Engineers lopen altijd met een telefoon rond, ivm bereikbaarheid en klanten zullen ook vrij regelmatig telefonisch een engineer spreken die op de datavloer aan het werk is in de avond en nacht uurtjes.
Zelf ben ik nu redelijk getraint (of doof geworden) dat ik genoeg kan horen met een airco (of een vol rack) dat naast me staat te blazen. Hoewel het verre van comfortabel is natuurlijk.
Kan me overigens niet voorstellen dat je je stoort aan iemand die mobiel belt. Het is niet dat je er voor je lol of rust komt (en afgeleid raken op zo'n moment door iemand die aan bellen is zegt meer over de persoon die afgeleid raakt - nieuwsgierig enzo -).
en wat te denken van sms gateways die opgesteld staan in vrijwel elke datacentrum?