Likes: 0
@t.bloo
Haha, jij plaatste een aanbieding. Ik begrijp niet dat jij begrijpt wat er wordt bedoeld.
SystemDeveloper.NL - 64BitsWebhosting.EU : Softwareontwikkeling & Hosting freaks

Ik begrijp wel dat jij niet begrijpt dat hij het wel begrijpt, en ik begrijp ook wel wat t.bloo wel begrijpt (wat jij dus weer niet begrijpt).
Dat van t.bloo had te maken met het feit dat er een aanbieding stond in het aanbiedingen forum, wat als het ware een "aanpasbaar" pakket was, en de concurrentie vond dat het maar een complete aanbieding moest zijn.
Dat is overigens niet relevant in dit hele verhaal, maar is enkel om even te verduidelijken zodat jij begrijpt nu wel begrijpt wat t.bloo begreep, begrijp je?
Overigens vind ik het wel wat raar dat sommige posters in dit topic iemand gelijk bestempelen met "duidelijk een oplichter". Zonder dat ik ook maar 1 reactie gelezen had, had ik al zoiets van dat het wat op girotel (de oude variant) leek - het is hetzelfde principe maar dan via een browser. Localhost geeft enkel aan dat het lokaal gedraaid wordt.
Tevens, als het een oplichter was en hij echt een hele site van een bank gemirrored had op zijn eigen computer, dan was hij ook echt wel slim genoeg geweest om ervoor te zorgen dat er geen 127.0.0.1 in de browser adres bar stond in de screenshot.
Kabaal om een kikker dus, om maar zo te zeggen. Fromalk ik zou graag horen of de betaling nu uiteindelijk wel of niet is aangekomen - om dit soort "beschuldigingen" maar eens de wereld uit te helpen.
En, is het geld binnen?![]()