zucht...op vrijdagavond masturberen voor het uitgaan
Likes: 0
zucht...op vrijdagavond masturberen voor het uitgaan
idd zucht... (ontopic.. ik doe niet aan goeie voornemens :-P)
Ik heb maar 1 goed voornemen: geen goede voornemens![]()
Om dan toch maar een serieus antwoord te geven..
1. Meer tijd aan mijn vriendin besteden.
2. Nog meer omzet draaien.
3. Een nieuwe auto kopen.
4. Mijn grafische skills uitbreiden.
Tja, wat is de definitie van plannen.
Om bijvoorbeeld punt 4 uit te diepen. Op dit moment maak ik te weinig tijd vrij om mij goed te verdiepen in het grafische ontwerp. Dit wil ik in 2007 dus anders aan gaan pakken.
Punt 2 komt eigenlijk op hetzelfde neer. Mijn goede voornemen is om meer tijd vrij te maken voor PR-zaken.
Punt 3 is wel degelijk een voornemen... Ik neem me dat ieder jaar voor, maar omdat de huidige auto nog zo lekker rijdt is het er nog niet van gekomen... Dit jaar moet de knoop dan maar eens doorgehakt worden... De auto wordt er natuurlijk ook niet jonger op.
![]()
lol die generator :
nooit meer vrienden imponeren als het écht moet![]()
haha![]()
Vaker dronker worden met de hond
Nadat de vorige keer het "stoppen met roken" voornemen is mislukt heb ik maar besloten dit jaar geen goede voornemens te hebben![]()
mijn beste goede voornemen voor dit jaar is nog ff snel naar spanje te rijden naar schoonvader voor het 31 december is.
voor volgend jaar zien we nog wel
ik denk ook dat ik ze maar niet ga afspreken met mezelf.. stoppen met roken doe ik toch niet, ik drink voldoende (drank dus) dus denk dat ik 2006 maar gewoon ga herhalen
![]()
Irritante reclame op die site...

Ik ga proberen te beginnen met roken![]()