Likes: 0

Schade aanricht bij derden is alleen geldig als het niet te wijten aan "menselijk" handelen.. en zie dat maar te bewijzen, dus WA voor brand is prima, maar schade bij 3e zou ik niet op gokken![]()
Op zoek naar hostingpartijen die zich willen laten overnemen (met desgewenst aanblijven)
Inderdaad een stukje over schade bij derden is interessant. De typische slecht beveiligde mailformuliertjes waardoor spamklachten bij jou komen, scriptkiddies die een vps huren etc. Wat als er een schadeclaim op de deurmat valt? De meesten hier zullen het eenvoudig doorsturen en melden dat het doorgestuurd is, toch?
Wordt het boek ook verkrijgbaar bij *de betere boekhandel in mijn buurt,* of is het een eigen uitgave enkel direct bij ICTRecht te bestellen?
Schade bij derden zullen we zeker bespreken. Voor schade door dingen die mensen online doen (bv. spammen of illegale dingen online zetten op jouw server) is er een hoofdstuk over notice-en-takedown. Voor fysieke schade (kop koffie over andermans server in het DC) verwijzen we naar de algemene voorwaarden die dan essentieel zijn.
Het boek krijgt een ISBN dus is overal te bestellen. Maar we werken niet met een uitgever omdat we onze doelgroep zelf goed genoeg kunnen bereiken. (En een uitgever pikt 45% van de verkoopprijs in; de boekhandel trouwens 50% dus reken maar uit wat je dan overhoudt als auteur na aftrek van BTW.)
Ik weet niet of het al eerder genoemd is. Maar hoe zit het met administratiekosten.
Je stuurt een factuur, klant betaalt niet, dan komen er administratiekosten bij. Maar je mag officieel de factuur niet wijzigen.
Dus misschien is het interessant om een klein stukje daarover te vermelden, hoe het dan met administartiekosten zit, mag je die tellen, hoe hoog mogen die zijn (naar alle redelijkheid dacht ik) etc. Hoe boek je dat weg.
Update: Het boek is nu naar de drukker, we verwachten de levering rond 11 februari.
Iedereen die hierboven een gratis exemplaar is beloofd, zou een PB moeten hebben met de informatie hoe wij dat gaan afhandelen.
Voor de andere lezers in deze draad: het boek kan worden besteld via http://ictrecht.nl/boek/hosting-desk...idisch-advies/![]()
19 euro, geen geld!
En belasting aftrekbaar...
(krijg ik nu ook een gratis exemplaar)
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
Er heeft nog niemand een factuur gehad, dus het zou gek zijn als je had betaald meteen. Normaal doen we de factuur bij het boek en betaal je achteraf.
Is er al een status update wat betreft het boek?
Ik heb ook nog niets ontvangen, maar het is wel al uitgebracht en in de nieuwsbulletins![]()
Hier ook nog niks ontvangen![]()
Yisp.nl - High bandwidth solutions in YISP-AS(58073) - www.yisp.nl