<knip>
Likes: 0
<knip>
Ook ik heb sinds een week of twee mn site offline. Deze werd gehost bij Offermans. Nooit problemen mee gehad tot 2 weken geleden: site offline, dus: bellen bellen bellen, mailen mailen mailen en een brief schrijven. Tot op heden geen enkele reactie gehad.
Wat ik hoop is dat Roger Offermans de laatste backup van mijn site aan me wil sturen zodat ik mn site bij een andere host kan voortzetten.
Graag zou ik met andere mensen in contact komen die hun site bij Offermans hebben laten hosten!
Al vast bedankt voor jullie hulp!
greetzzzz J Robert
ook ik ben 'slachtoffer' van Roger Offermans.
Heb ondertussen 3 telefoonnummers weten te achterhalen, waarvan er 2 niet opgenomen worden, en derde een voicemailbox die vol is.
Weet ondertussen dat bij KVK alle bedrijfsnamen nog bestaan, te weten
offermans beheer
offermans webdesign
hostingland
De webpagina van hostingland is ook aangepast....U bent of was klant van Offermans, Hostingland of Dewebstunter?
En is uw website of domeinnaam niet meer aktief en krijgt bij geen van deze partijen nog response........
Kijkt u dan eens bij :
www.deeenzijndoodisdeanderzijnbrood?.nl
Ja, dat viel mij ook zojuist op, eigenaar van dat adres is internet service europe.
Trouwens, de registratie van hostingland op de site van SIDN is vandaag gewijzigd.
Het verhaal wordt met de minuut vreemder
En bovenal blijkt dat het bedrijf dat de klanten overneemt... Onderdeel is van ISE. Begrijpe wie begrijpe kan.
Er staat niets over klanten overnemen... Je stapt in zo'n geval zelf over naar een andere firma... een externe partij dus, zonder backups van Offermans' servers. Daarnaast is de domeinnaam nog steeds geregistreerd op naam van Offermans.
Maar ISE heeft op de domeinnaam van Offermans wel reclame geplaatst voor een eigen dochterbedrijf. En zíj kunnen de domeinnamen probleemloos verhuizen, maar als een andere provider het probeert lijkt het niet te lukken.
Als je een .nl domeinnaam hebt is het geen probleem om die weg te verhuizen naar iedere andere willekeurige provider (dan heb je natuurlijk je backups nog niet).. een internationaal domein gaat lastiger worden.
Wat een rare site trouwens, die van dat onderdeel van ISE.. om van het taalgebruik nog maar niet te spreken![]()
ja geweldige toestanden he
er heeft iemand van hosting firma in belgie xplode mee bezig maar betwijfel het als dat ga lukken dus wie me kan helpen moest hun het niet lukken binnen de 7 dagen is altijd welkom om het me te laten weten dan weer
greetz
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
Heb vandaag contact gehad met ISE.
Zij kennen het probleem ondertussen (ik was nummer 20 die er over belde), maar kunnen er niets tegen doen.
Roger Offermans heeft ISE een maand geleden toegezegd om een en ander netjes af te handelen met zijn klanten. Het was dus een geplande actie om ermee te stoppen. Op zich niks mis mee, behalve dan dat hij 'even is vergeten om zijn klanten in te lichten.
Vervolgens contact gehad met SIDN, zij konden mij vertellen dat Offermans slechts een tussenpersoon is, en dat ISE de hoster is. Verder kunnen hun ook geen actie ondernemen. Wel is het zo dat de meeste domein-namen eigendom zijn van de klant en dus niet van Offermans.
ik ben dus ook een gedupeerde van het offermans gebeuren
mijn site was www.harleydagapeldoorn.nl
ik heb toen alles wat te raar werd alle mails door gezonden naar de politie in nederland want dat leek int begin wel heel verdacht
zo dingen kunne niet echt
de rest kan dit ook altijd doen ik hebt naar maastricht gezonden gehad