Likes Likes:  0
Resultaten 1 tot 4 van de 4
Geen
  1. #1
    TDE - Clan sponsoring
    geregistreerd gebruiker
    2 Berichten
    Ingeschreven
    02/03/04

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked



    Thread Starter

    TDE - Clan sponsoring

    Elke clan wil natuurlijk sponsoring, maar er zullen niet zoveel zijn die echt iets kunnen betekenen voor de host, ik zal in dit bericht toelichten waarom en hoe wij wel iets kunnen betekenen!

    Wie zijn we:
    TDE - The Dutch Elites, een Nederlandse online gaming-clan met de spellen:
    C&C Renegade
    C&C Generals
    Warcraft III
    Counterstrike
    en Call of duty

    Het laatst genoemde spel, Call of duty is onze grote publiekstrekker sinds een paar maanden. Dit spel heeft ons erg veel leden opgeleverd en dit zal ook nog een tijd doorgaan!
    Ook gaan we (op de releasedatum) Unreal Tournament 2004 in de clan introduceren, we verwachten dat deze game net zo populair wordt als Call of duty.

    De kracht van onze clan is dat we sinds 1999 bestaan, we hebben in de loop der jaren een harde kern van leden verzameld en we hebben een goed georganiseerde leiding.

    Wat wij willen bereiken:
    De grootste Nederlandse gaming-clan worden, we hebben op dit moment 60 actieve leden, daar komen (op dit moment) ongeveer 10 personen bij per maand, natuurlijk hebben we ook te maken met mensen die de clan verlaten.

    Hoe willen we dat bereiken:
    Uiteraard zijn we een goede en betrouwbare webhost nodig, de host die we nu hebben is erg goedkoop, maar daar is de service ook naar. (Ik denk dat sommigen meteen weten waar ik het over heb, maar ik zal geen namen noemen)
    Onze clansite verbruikt ongeveer 6gb aan dataverkeer per maand en we hebben ongeveer 75 mb aan webruimte nodig, inclusief een mysql database.
    Ook een belangrijk punt is een public server, dit vormt samen met de site het visitekaartje van een clan. In samenwerking met de reclame van de webhost zal dit aardig wat mensen opleveren.
    Hiervoor zijn we dus een public Call of Duty server nodig omdat daar de meeste van onze spelers actief zijn.
    Binnenkort komt Unreal Tournament 2004 uit, deze wordt vanaf de releasedatum waarschijnlijk ook veel gespeeld door de clan. En aangezien er in het begin niet veel servers beschikbaar zullen zijn is het erg aantrekkelijk om dan al een goede en snelle server online te hebben, voor beide partijen (Clan en host) is dit een goede zaak.

    En om even terug te komen op de site:
    Aangezien een site het visitekaartje is van een clan (En dus ook gunstig is voor de host) vinden we dat we wel een flinke knutselbeurt aan onze site kunnen gebruiken.
    We hebben niet echt grafisch aangelegde mensen in de clan, ook hebben deze geen flauw idee van PHP en andere talen, dus ook hier ligt een belangrijk punt..

    Wat wij kunnen bieden:
    Banners op de site,
    reclame op de servers, reclame dmv scripts op de server,
    een IRC kanaal hebben we niet, wel een private TeamSpeak server.. Maar daar komen alleen leden, dus daar is reclame overbodig.

    Vragen en/of opmerkingen via: Info@Tde-clan.nl
    of via dit forum.

  2. #2
    TDE - Clan sponsoring
    geregistreerd gebruiker
    2.295 Berichten
    Ingeschreven
    26/12/03

    Locatie
    nvt

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Mwa, een beetje veel gevraagd voor 10 bezoekers, niet? Wees eens reeel.

  3. #3
    TDE - Clan sponsoring
    geregistreerd gebruiker
    2 Berichten
    Ingeschreven
    02/03/04

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked



    Thread Starter
    Ten eerste, hoe bedoel je 10 bezoekers? De enige 10 die ik kan vinden is 10 nieuwe leden per maand (Wat dus erg gaat groeine met een public server)

    Ten tweede, het hoeft ook niet allemaal, een webhostpakket en een public call of duty server heeft de hoogste prioriteit.

  4. #4
    TDE - Clan sponsoring
    geregistreerd gebruiker
    807 Berichten
    Ingeschreven
    29/02/04

    Locatie
    Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    KvK nummer: 14074337

    Ik kan wel een UT2004 sponsoren

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics