@ Horatio,
Zo hebben we het inderdaad geconfigureerd, we zagen elkaar wel maar joinen wou niet echt (als ik het me nog goed kan herinneren).
Likes: 0
@ Horatio,
Zo hebben we het inderdaad geconfigureerd, we zagen elkaar wel maar joinen wou niet echt (als ik het me nog goed kan herinneren).
Oorspronkelijk geplaatst door Bento
Niet echt ik beheer de hele afdeling van Counter Strike op gameservers.net de test publics. Source heb ik uit handen gegeven dat waren nog eens 6 publics. Ik heb me gewoon op gewerkt van speler tot "head admin" zoals ze dat daar noemen. Het enige wat met kost is tijd voor de rest help ik hun gratis naja heb er al aardig wat uurtjes ingestoken constant bezig met verbeteringen etc. Iig het loopt wel als een trein zoals het hoort
Mag ik vragen hoe je heet op GS.net?
Begrijp niet waarom iemand zo'n topic hiero post, je kiest toch echt er zelf voor om gameservers te hosten.
Ik deed zelf al webhosting, leuk werk en was geintresseerd in games dus ging voor eigen gebruik gamehosten, van een kwam het andere.
Nog nooit problemen gehad met bovenstaande dingen, krijg wel elke dag minstens 10 sponsoraanvragen maarja dat hoort erbij. Overigens sponsor ik af en toe wel, ligt er maar niet aan wat ik ermee opschiet.
Sommige groepen zijn dusdanig bekend dat je naamsbekendheid in 1x omhoog schiet, kost je wat maar helpt je wel.
Meh dat gaat toch niet, in mijn commandline staat doodleuk +ip 123.456.etc dan kan je hem niet via hamachi benaderen lijkt mij. Omdat de server alleen luistert op het ip in de startup line.Oorspronkelijk geplaatst door Horatio
Sponsoring levert alleen meer sponsoraanvragen, das mijn ervaring.
Gamde 3 jaar cs en 1.5 jaar css en een tip, zoek een sponsor die niets te maken heeft met hosting ed.
Wij betaalden onze dure maar extreem stabiele server met het geld we kregen van de sponsor alsook de ventrilo server. Veel beter dan die gratis servers op overbelaste servers.
Ik schat gemiddelde leeftijd 16jaar bij de cs/css-ers. Bij andere games ligt dat denk ik, veel hoger. Ben er nu enkel nog bf2.
ispi
@bento,
je kan in de startup line ook het ip van hamachi gebruiken :P
Ja en dan speel ik lekker in m'n eentje![]()
om via hamachi te werken moet je net als bij een lan het lan-ip gebruiken, wat voor hamachi dus het hamachi ip isdan kunnen anderen op je hamachi netwerk jouw server joinen. Natuurlijk kun je niet twee ip's instellen dus kun je niet zowel lan als internet servertje hebben..
Wij vinden daan en eigenlijk al onze HA's dan ook erg liefOorspronkelijk geplaatst door iConNn
![]()
daan dus zoals eagle al zeiOorspronkelijk geplaatst door Bento
daan@gameservers.net :B
Gameservers lijken me een regelrechte hel, al die patches die er uit komen, bagger geprogte servers die er elke keer uit klappen....
Ik heb een tijd een gameserver bij GS.net gehuurd met mijn clan (destijds), dat ging allemaal prima, maar sommige van mijn clanleden wilde echt GS.net de hele dag mailen voor dit en dat.
Ik deed de communicatie met GS.net, dus gaf ze wat tijd.
Maar als ik gameservers zou gaan verhuren zou ik dat voor een wat hogere prijs gaan doen zodat ik alle kiddo's heel ver weg houd.
ik heb samen met een paar vrienden een cs clan opgericht, gewoon voor de fun. Dit liep een beetje uit de hand, we hebben nu 15 leden en 2 eigen dedicated servers met in totaal 100 slots voor cs source (36 en 64) Het grootste probleem blijven de cheaters, die kun je het beste oplossen door te zorgen dat je een groot aantal admins hebt. Steambans werkt leuk maar 20000 cheaters is slechts het topje van de ijsberg. Al de andere plugins geven eigenlijk alleen maar meer cpu load en leveren vrij weinig op.
Ik krijg eigenlijk alleen maar vragen over recruiting of ze deel mogen uitmaken van de clan, technische zaken heb ik een forum voor van de clan maar daar krijg ik niet zoveel vragen over. Toch is het onderhouden van een gameserver best wat werk, ik vind het leuk maar er is toch altijd wel wat waar je naar moet kijken. (dit komt denk ook omdat ik niet alleen beheerder ben maar ook speel en in een clan zit).
@ Boogiewoogie, ik kan me helemaal in je verhaal vinden :P Zelf is het ook een soort uit de handgelopen hobby geworden heheToch blijft het meestal wel leuk om een gameservert te beheren als je zelf ook nog gamed.
Ik kom uit een wat rustigere 'scene', namelijk van Enemy Territory. Ik heb daar meerdere clans gestart en onderhouden, geen profesionele teams natuurlijk, maar gewoon funclans. We huurden dan ook altijd onze eigen server. Ik heb toen ook een league begonnen, één gameserver in europa, eerst bij e-dentify die op een gegeven moment overgenomen werden door icehosting, die geen facturen stuurden en na een maand of twee ons eruit gooiden, en daarna bij JFL-Gameservers. Bij JFL waren we toen één van de eerste Enemy Territory klanten en we hadden één van de populairste gameservers op ET, omdat ik nogal bekent was in Enemy Territory heb ik toen een hoop klanten naar JFL geleid, maar jammergenoeg boden ze geen korting daarvoor aan.
Daarna ben ik samen met een erg goed ET team naar de multigaming clan Qlasics gegaan, waar ik met mijn leiding gevende ervaringen in het verleden het tot manager heb geschopt.. Maar nu moet ik dus ook regelmatig sponsorings emails naar bedrijven sturen. Ik besteed hier een hoop tijd aan, maar met weinig succes. Het klopt dat er heel veel kinderclans zijn (ik ben zelfs ook nog maar 16, maar ik heb nooit op jonge leeftijd CS gespeeld dus dat heeft een positieve uitwerking gehad) en het is jammer dat deze de mening van hosting bedrijven over sponsoring zo erg benadeeld, maar ik kan het begrijpen. Ik denk dat ik op slechts 10% van de emails die ik verstuur een andwoord krijg, waarvan 9% mij verwijzen naar een refferal programma. Op zich is er niets mis met refferal programma's, alleen het probleem bij een clan is dat vooral in game reclame en reclame op grote LAN events de doorslag geven.. Niet te vergeten denk ik dat een sponsor zich knap belazert voelt als wij biijvoorbeeld reclame maken voor een bedrijf wat dezelfde dienst levert voor misschien wel een goedkopere prijs.