Likes Likes:  0
Resultaten 61 tot 65 van de 65
Pagina 5 van de 5 Eerste ... 3 4 5
Geen
  1. #61
    Welk netwerk voor game hosting?
    http://www.mastverhuizing
    33 Berichten
    Ingeschreven
    25/06/08

    Locatie
    groningen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Ik als buitenstaander ben tot nu toe zeer tevreden over de diensten die i3d bied.

    Ben begonnen met een normale gameserver huren dat opliep tot 3 servers totaal.

    Ik heb er nu een dedicated server hangen in Amsterdam (DataBarn) en draai hier wat gameservers op.
    Tevens heb ik een server in het tcn SIG Telehousing in Groningen zonder de AMS-IX en hier merk je wel dat het niet geschikt is voor gamehosting.
    Het fucktioneerd wel maar de pingtijden zijn soms bagger.
    Er zijn vast zat andere netwerken die goed zijn maar ieder zijn eigen keus hierin.

    mvg Dave

  2. #62
    Welk netwerk voor game hosting?
    geregistreerd gebruiker
    1.075 Berichten
    Ingeschreven
    25/04/04

    Locatie
    -

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: -
    KvK nummer: -
    Ondernemingsnummer: -

    Ach ach, hier valt zoveel over te zeggen, maar nooit een definitief antwoord op te geven

    Het beste is om gewoon in een paar netwerken te gaan testen, en kijk dan wat bevalt. Als een provider hier niet aan mee wil werken zit je waarschijnlijk sowieso niet goed, want je zal je provider ook nodig hebben om specifieke routingproblemen, waar mogelijk, op te lossen.

    Binnen Nederland is een AMS-IX verbinding en peerings met de grote toko's (UPC, @home/Casema/Ziggo, KPN) wel een must. NL-IX boeit niet, Openpeering is leuk als backup, maar als primary heb ik er te vaak problemen mee gezien. Over het algemeen zitten de private peerings van Openpeering vaker vol dan de AMS-IX links van de grote toko's. Andere peeringpunten vind ik minder belangrijk. Peeren op de DE-CIX of LINX is leuk, maar kan ook negatieve effecten hebben. Veel toko's uit Scandinavië zitten bv. op de DE-CIX, waardoor je verkeer dan ineens allemaal over Frankfurt loopt ipv over een directere lijn die je transit waarschijnlijk wel heeft.
    Naar het buitenland is voornamelijk een kwestie van testen, mede omdat de kwaliteit van transit providers door de jaren heen nogal verschilt en je vooraf ook niet weet hoe je provider traffic verdeelt over z'n transits/of hij prepends toepast voor inkomend verkeer. Alleen van Level(3) kan ik eigenlijk zeggen dat ik nog zelden een echt slechte route heb gezien, en van een partij als Abovenet, Cogent of Teleglobe heb ik juist weer veel gezeik gehad, maar dat zijn allemaal momentopnames. Kijk voornamelijk hoe het verkeer loopt naar DTAG/Telenet/BT, zoals Stewie ook al zegt. Met name de eerste 2 zijn hier echt probleemgevallen.

    Zorg tenslotte dat je bij een provider zit die in het verleden een beetje heeft laten zien intern zijn zaakjes op orde te hebben. Het laatste wat je wilt is een vol intern netwerk of regelmatige DDoS aanvallen, beide veroorzaken packetloss wat dodelijk is voor je business.

    @BLAST3R: switchen naar Evo ipv Easy kan in tegenstelling tot wat Paul zegt wel degelijk een verschil maken, alleen valt daar weinig zinnigs over te zeggen zonder het te testen. Het punt is dat Leaseweb op meerdere plekken hun transits afkoppelt en niet in ieder DC dezelfde leveranciers heeft. Over het algemeen zal er een lokale transit provider gebruikt worden voor uitgaand verkeer, om economische en technische redenen (zelden kan BGP echt de beste route zelf uitvogelen), en die mix kan in Evo toevallig net beter zijn dan in Easy.
    Laatst gewijzigd door MikeN; 13/09/08 om 01:12.

  3. #63
    Welk netwerk voor game hosting?
    geregistreerd gebruiker
    184 Berichten
    Ingeschreven
    02/10/06

    Locatie
    Breda

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door rensariens Bekijk Berichten
    Wat mij opvalt is dat veel mensen LSW noemen. Dit was vroeger een gerenomeerde partij voor gameservers, geloof mij: je wilt er nu niet meer zitten. Bij ons is alles daar weg ieder geval. True en Proserve zijn leuk, echter te duur voor deze branche. Wedare en Grafix zijn de enige die verder een zeer goede kwaliteit/prijs verhouding hebben en erg geschikt zijn voor gameservers. Euroaccess zou misschien nog een optie zijn, heb ik eerder positieve geluiden over gehoord maar heb ik geen ervaring mee. De nieuwe locatie van Grafix te Alphen bevalt hier ieder geval uitermate goed. Als iemand het wil testen hoor ik het wel
    ProServe is echt niet zo duur als gedacht wordt, neem eens contact op met een account manager en je zult zien dat het wel meevalt.

  4. #64
    Welk netwerk voor game hosting?
    geregistreerd gebruiker
    2.055 Berichten
    Ingeschreven
    14/07/03

    Locatie
    Goes

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    43 Berichten zijn liked


    Naam: Sebastiaan Koetsier
    Bedrijf: Sentia BV
    Functie: Senior Network Engineer
    URL: www.sentia.com
    View jskoetsier's profile on LinkedIn

    En jullie mogen bij ons (Caveo) ook uiteraard wel eens proberen

    Onze prijzen vallen ook reuze mee
    Expert Network Engineer - SENTIA BV (AS8315)

  5. #65
    Welk netwerk voor game hosting?
    moderator
    5.444 Berichten
    Ingeschreven
    12/09/05

    Locatie
    Zuid Holland

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    110 Berichten zijn liked


    Naam: Stijn
    KvK nummer: 14074337

    Dit is geen verkoop thread
    De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
    Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Pagina 5 van de 5 Eerste ... 3 4 5

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics