De pc die ik zou kunnen gebruiken, is veel minder krachtig dan mijn laptop. Ik zal toch eens kijken voor een PC.
Likes: 0
De pc die ik zou kunnen gebruiken, is veel minder krachtig dan mijn laptop. Ik zal toch eens kijken voor een PC.
2GB met een processor van deze tijd is RUIM voldoende voor 12 slots, je zal er makkelijk 24 slots mee kunnen draaien. Echter is een latop hiervoor bedoeld? Sjah, niet echt.
Het zal langer duren bijvoorbeeld bij het switchen van een map -> trage HD.
Switch? Je hoeft op niks te letten, als het maar genoeg poorten heeft en natuurlijk 100mbit isGa eens marktplaatsen, voor 30 euro heb je al een 24P 100mbit switch.
Trage HD![]()
mijn HD is 7200 RPMeven snel als de meeste pc's HD. ik zal het dus weer via mijn laptop doen.
bedankt aan iedereen! Juist jammer dat niemand weet wat de fout veroorzaakt bij CS
hojan ben jij een grote jongen want denk dat mijn quadcore 2.2 ghz
met 4 gig ram en 1 tb hardenschijf ruimte.
dit is denk ik al voldoende voor informatie![]()
héhémijne is wel een laptop?
en ik heb het over de RPM, die is beter dan de meeste laptops? of mis ik mij hierin.

Bij één gameserver speelt dat toch allemaal niet.
Als jij 4 routers gebruikt om naar buiten te internetten zal je ook 4 verschillende gateways moeten instellen, standaard DHCP gaat dus soweiso niet werken. Anders gebruikt iedereen standaard dezelfde gateway.
Bij een switch heb je dit probleem niet of wel? Ik ga zoiezo een switch gaan halen;
24 poorten met 100mbit connecties => zal wel genoeg zijn?
probeer op elke client een andere port in te stellen. Thuis kan ik bijv wel met 2 man tegelijk CS spelen maar bij een vriend niet. Als ik daar bijv. clientport 27016 op 1 van de PCs invoer werkt het wel.
is niet van toepassing voor hem.. je hebt normaal maar 1 Public IP (ff van uit gaan van een normale internet verbinding voor thuis) als je met een gameserver op het internet verbind. Dus ja je clients moeten verschillende poorten hebben omdat je niet 2 dezelfde poorten op 1 IP kan binden.
Maar omdat hij in een LAN zit en de gameserver ook, ziet de gameserver gewoon allemaal de LAN ip's (verschillende per pc dus). En is dit nvt.
Als we dan online willen gaan spelen, dan moeten we dit wel doen?
Hoe stel je dan clientports in? want die 27015 is toch van de gameserver? Of zie ik het verkeerde?
Ik heb in mijn router zaken staan als
Virtual Servers
Client IP Filters
maar niets over "clientports" oftewel zoek ik op de verkeerde plaats ?
in console: clientport 72010
Ik zou gewoon een poort gebruiken in die range. 27000 - 27030. Zolang de server niet op hetzelfde IP draait is er niets aan de hand.
Dus als ik even resumeer:
Elke speler die op de lanserver gaat, moet in zijn console (console van CS?) het volgende typen:
"clientport 72010"
"clientport 72015"
"clientport 72020"
of andere vormen zolang het maar tussen 27000 en 27030 zit?
Nee, dit zou kunnen helpen als je niet meer meerdere mensen online kan spelen.