OP heeft bij de registratie van domeinen geen nameservers opgegeven aldus de whois.....Oorspronkelijk geplaatst door Santario
![]()
Likes: 0
OP heeft bij de registratie van domeinen geen nameservers opgegeven aldus de whois.....Oorspronkelijk geplaatst door Santario
![]()
De kosten worden al direct van je tegoed afgehaald, dus qua facturatie enzo moet het geen probleem geweest zijn. Ik heb het idee dat ze het gewoon puur technisch niet goed voor elkaar hadden.Oorspronkelijk geplaatst door snaaps
Ik kan best begrijpen dat ze de grote hoeveelheid registraties misschien niet aan zouden kunnen. Althans dat begrip zou ik nog wel op kunnen brengen. Echter dat ze daar verder niks over communiceren met hun klanten vind ik toch wel heel erg slecht.
Als je bijvoorbeeld kijkt naar hoe transip de .eu registraties heeft afgehandeld is dat toch wel een stuk beter dan OP. Ik heb ook op dit moment alleen .eu registraties geprobeerd, ik heb niet getest of de andere extensies nog wel gewoon naar behoren werken.
- Dennie
"Ik kan best begrijpen dat ze de grote hoeveelheid registraties misschien niet aan zouden kunnen. Althans dat begrip zou ik nog wel op kunnen brengen. Echter dat ze daar verder niks over communiceren met hun klanten vind ik toch wel heel erg slecht."
Ben ik het volledig mee eens! Daarbij: niet alleen openprovider maar ook flexservers en netnation (zelfde bedrijf) waren vrijdag onbereikbaar. Tijd om eens verder te kijken dus...
er gaat hier een leuke fax uit zo voor netnation/op.
Zal ook verwijzen naar dit topic.
Dan weet ik niet welk nummer van Netnation jij hebt gebeld, maar ik heb Netnation gewoon vrijdag 4x aan de lijn gehad hoor.Oorspronkelijk geplaatst door elsalvador
Net even gesproken met (een medewerker van) OP. Veel wijzer wordt je er niet van, behalve dan het volgende:
* nameservers worden vandaag bijgewerkt (de whois vermeld geen nameservers, controlpanel van OP wel).
* terugstorting van afgeschreven bedragen van niet geregistreerde domeinen wordt vandaag in orde gemaakt.
* Creditatie van tegoeden is gewoon mogelijk, en doet men niet moeilijk over (conform AV).
Verder wijt men het aan extreme drukte.....![]()
We hebben geen problemen gehad met het registreren. No cure no pay. yotaal 20 adressen weten te krijgen. leuke en zeer interresante. We hebben het via dds gedaan
jammer dat ze met tegoeden werken.
ons tegoed was op, dus via creditcard betaald en achterna gefaxt wat ze verlangde. duurt het dagen voor het erbij gestord is. conclusie op vrijdag 7-4 geen registratie mogelijk.
hun website uit de lucht, tel wordt niet opgenomen. beetje jammer zag er wel veel belovend uit hun website en verhalen.
We zitten nu door WHT bij trans IP en dat werkt perfect automatisch incasso digitale handtekening. ik sta er echt van te kijken.
Alerd, kun je ons op de hoogte houden?Oorspronkelijk geplaatst door Alerd
Wat is de strekking van jullie fax?
Nog geen reactie op gehad... (had ik ook nog niet verwacht)Oorspronkelijk geplaatst door Vircon
Strekking was dat wij alle administratieve en technische chaos zat zijn, en eerlijk voorgelicht wensen te worden.
Site van op lag er net een tijd uit trouwens...

ook ik zal op verzoeken een gedeelte van mijn tegoed terug te storten (is aardig veel) en op opheldering vragen maar hier wacht ik even mee een paar dagen om ze de tijd te geven om de lopende klachten op te lossenmaar morgen of woensdag ga ik contact dus opnemen
OP gesproken, vanaf woensdag is het pas mogelijk om nameservers te wijzigen (onder voorbehoud). Maandagochtend zei men nog dat dit tegen het eind van de middag mogelijk moest zijn.
De oorzaak is bekend.
Door paniek van klanten is de telefooncentrale / website van Openprovider overbelast geraakt
> Ik ben erg teleurgesteld.
>
>
>
> 1. omdat ik vanwege onvoldoende saldo niet de gewenste .eu namen heb kunnen vastleggen vandaag. Ondanks dat ik een dag van te voren via een betalingsmethode heb betaald waarbij een snelle verwerking verwacht mag worden. (Namelijk ideal en via visa).
>
>
>
> 2. omdat u de gehele dag volledig onbereikbaar bent geweest. Niet telefonisch, en pas nu reactie per email. Uw website heeft er ook een geruime tijd uit gelegen. Er wordt ook geen informatie gegeven over de oorzaak van het probleem of storing waardoor het voor mij onduidelijk is wat er met openprovider aan de hand is.
===
Geachte,
ad1. U bent zelf verantwoordelijk voor de hoogte van uw saldo. Creditcard en Ideal betalingen worden alleen verwerkt indien er een fax is ter bevestiging. Dit is al jaren de gebruikelijke procedure.
ad2. Door paniek van klanten die op het laatste moment .eu domeinen wilden registreren zonder ruim vooraf hun saldo te hebben opgewaardeerd was onze telefooncentrale zeer overbelast geraakt op vrijdag.
Wij konden niet anders dan de Eurid regels volgen. Wij moeten ook alle registraties voorfinancieren bij Eurid. Daarom moet het geld gegarandeerd bij ons binnen zijn voordat we registraties kunnen verwerken.
Natuurlijk betreuren we dit maar zijn we niet verantwoordelijk voor het tijdstip van storten van individuele klanten. De data van alle fases van Landrush en Sunrise staan al sinds vorig jaar vast. Dat u ervoor kiest dit op het allerlaatste moment te doen is zowel voor ons als voor u vervelend.
Met vriendelijke groet
====
ik ga ze nu faxen of ze uberhaupt wel wat met klachten doen.
Nog niks gehoord namenlijk.
Vandeweek alleen een nieuwsbrief gehad waarin wat stond over saldo e.d. dat dat bij sommigen misging, maar niks over de registratieperikelen.
Nameservers werken inmiddels en staan in de EURid WHOIS. Overigens krijgen wij tamelijk vlot - zoals gewoonlijk - reacties op e-mail de afgelopen dagen.