Hallo ik vraag me af, er is iets voorgevallen, waarvan ik denk dat dat niet redelijk is. Graag jullie mening.
Nu kreeg ik heden een mailje van een conculegabedrijf dat hun Klant; K. Zus-en-me-zo, verzocht had domein zus-en-me-zo.com naar hun te verhuizen. Of wij als registrar de EPP-code naar hun of hun klant wilde doormailen.
Ik had dit bijna naar hun gemailt, ware het niet dat de domein net twee weken geleden verlengd is. Dus ik mail met de klant met de mededeling dat het bedrijf namens hun dit verzoek had gedaan, dat we daar natuurlijk aan mee werken, echter dat de betalingsverplichting voor de factuur aangaande de verlenging voor het lopende jaar blijft gelden.
De klant mailde mij dat hij inderdaad een jaar geleden via dat bedrijf de domein wilde verhuizen, door omstandigheden was dit toen niet gelukt. Hij heeft er verder niets meer mee gedaan, maar wilt nu gewoon bij ons blijven.
Persoonlijk vind ik diet niet netjes van andere bedrijf om op zo'n manier hun domeinregistraties aan te werven.
Wat vinden jullie hiervan, doen jullie dit ook zo?

Likes:



Quote