Uit de mail:
Goede zaakVanaf vandaag (maandag 5 februari) verhogen wij de publicatie van de zonefile van één naar twee keer per dag. Wij geven hiermee gehoor aan uw nadrukkelijke wens. De zonefile wordt nu behalve om 06.30 uur ook rond 18.30 uur gepubliceerd.
Snelle verwerking
Alle aanvragen die voor 17.30 uur binnenkomen worden meegenomen in de publicatieronde van 18.30 uur. Dit uiteraard onder voorbehoud van eventuele verstoringen. De reden dat de zonefile (nog) niet midden op de dag gegenereerd wordt, is om het registratiesysteem DRS4 hiermee niet extra te belasten op het moment dat het dagelijkse aantal aanvragen en mutaties op zijn hoogst is. De snelheid van afhandeling van aanvragen en mutaties door DRS4 zou dan mogelijk naar beneden gaan.
Verhoging frequentie
De komende maanden publiceren wij de zonefile twee keer per dag. Zodra de quarantaineperiode is ingevoerd brengen wij de frequentie verder omhoog. Nu is dat nog niet mogelijk, omdat de tijd tussen de publicaties te kort is om eventuele onterechte opheffingen ongedaan te maken. Als de quarantaineperiode is ingevoerd worden de gevolgen van onterechte opheffingen tot een minimum beperkt.![]()

Likes:


Quote

