Hallo!
Ik ben een beginner wat betreft hosting/servers, vandaar dat ik het hier even vraag.
Ik wil een paar van mijn websites, die nu ieder op een shared-hosting staan, graag op 1 VPS hebben. Het moet wel Windows Server draaien, aangezien ik in APS.Net programmeer (geen behoefte aan Mono).
Ook wil ik graag RDP toegang, aangezien ik nog wel een desktopapplicaties maak die ik er ook op wil hebben kunnen draaien.
Nou heb ik even wat rondgezocht op internet en kwam onder andere deze tegen. Alleen vind ik het wel erg goedkoop ($19,99) voor wat er ervoor terug krijgt. Zit er een addertje onder het gras?
Mijn voorkeur gaat eigenlijk uit naar een Nederlandse aanbieder, maar die zijn meestal veel duurder.
En als ik dan zo'n VPS heb, kan ik dan gratis MSSQL Express installeren, of zijn hier kosten aan verbonden?
Hopelijk kunnen jullie deze n00b helpen![]()

Likes:


Quote