Volgens deze aflevering van Llinke soep TV wordt de warme lucht van EvoSwitch gebruikt voor het verwarmen van hun kantoren.
Likes: 0
Toen ik mijn Belgishe identiteitskaart gaf als legitematie bewijs (je weet wel, deze ondingen met een absoluut onkraakbare beveiliging), werd ik door de beveiligings agente op de hoogte gebracht dat "binnenkort" een paspoort nodig zal zijn voor aanmeldingen. Meer details heb ik er ook niet van, behalve dat een medewerker van mijn provider (die begeleide) zei dat volgens de nederlandse grondwet een ID een geldig legitematiebewijs is.
Zover ik heb begrepen van LW is het dat je ook nog met een gewone ID kaart erin kan.. je moet alleen zoals nu tekenen.. Dat hoeft met een paspoort niet meer..
Weet niet precies hoe het allemaal in elkaar zit maar opzich moeten er geen problemen komen als je gee paspoort hebt..
-TCM
net mijn ID gescanned werkt niet loopt SAR vast

Ik kan jullie vertellen dat het inderdaad GEEN probleem is om met een ID-kaart netjes je eigen aan te melden en vervolgens door te lopen naar de datahallen. Er moet in alle gevallen het volgende ingevuld worden:
- Naam, Bedrijf, Datum, Tijd, Kenteken, Handtekening. (Indien je klaar bent; aftekenen).
(Het laatste geval van het aftekenen hoeft niet altijd, zo kennen nu al meerdere personen achter de balie onze gezichten en is dat eigenlijk niet meer van toepassing.)
wat is een 'gemeentelijke ID'?? is dat deze?
gewoon uit interesse, slikt het systeem ook het nieuwe rijbewijs op creditcard formaat?
Sudus Internet voor bijna alle internet diensten.

@Ijsbox, volgens mij bedoelt hax0r hiermee gewoon de normale ID-kaart. Over het nieuwe rijbewijs formaat, volgens mij moet dit gewoon werken. (Nog niet kunnen proberen, zojuist ook me nieuwe rijbewijs opgehaald in een creditcard formaat, erg handig!!)
NOPE
je MOET een passpoort hebben anders loopt het systeem te janken
maar volgens evo beveiliging komt dat wel goed
anders gewoon handmatig aanmelden aan de balie dat gaat altijd wel goed
volgens beveiliging hoeft het maar eenmalig
en daarna kan je rijbewijs laten zien
gaat er om dat je vinger en zelfportet gescanned word
cmiw
Laatst gewijzigd door umf; 11/03/08 om 11:35. Reden: Automerged Dubbelpost

Klopt, wij zelf melden ons altijd gewoon via de balie aan. Even een praatje maken. Zou wel handig zijn als EvoSwitch dit binnen een korte tijd inbouwt, want deze pasjes zullen voortaan bij iedereen ingevoerd worden.
Mij werd gemeld dat ik toch echt een paspoort moest mee gaan zeulen elke keer (ook bij handmatig aanmelden zoals ik altijd doe). Gezien het rijbewijs een officieel ID in Nederland is, ben ik dat zeker niet van plan. Ik ga maar eens contact opnemen via de leverancier, want het slaat naar mijn mening totaal nergens op.
edit: overigens vandaag voor de tweede maal een geheugenbankje er mee opgehouden, het is echt te warm daar. (en ja het gaat om een fatsoenlijke server, één dell, één intel)
Yisp.nl - High bandwidth solutions in YISP-AS(58073) - www.yisp.nl

Hardware kan ook gewoon stuk gaan, anders dan zou je ook geen garantie nodig hebben...
De T is namelijk aan de warme kant al 6,5 graden lager dan voorheen.

De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

Een switch zonder koeling vanuit de cold corridor geeft 37C aan, dit was 43,5. De CPU temp op een server is 31C, case temp 24/26.