Likes Likes:  0
Resultaten 646 tot 660 van de 1626
Pagina 44 van de 109 Eerste ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LaatsteLaatste
  1. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    23 Berichten
    Ingeschreven
    28/06/06

    Locatie
    Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Nog even een follow-up. Server gisteravond opgehaald bij Grafix. Het ging wat stroef allemaal, maar dat is geheel terecht en ook een goede zaak. In een dergelijke situatie wil je niet dat iedereen zomaar naar buiten loopt met een server.

    Wel jammer is dat men naar mijn beleving teveel praat over de concurrent/klant. Op zich heel handig (je hoort nog eens wat) maar niet zo netjes imho. Hou de eer aan jezelf . Verder waren alle partijen behulpzaam, en dat is toch een pluim waard.

  2. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    28 Berichten
    Ingeschreven
    28/08/10

    Locatie
    Groningen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    ook maar even geregistreerd, ik volg de topic ook vanaf gisteren, heb alles doorgelezen.

    iedereen is vooral met zijn eigen ding bezig om weer online te brengen, en het is mooi dat een aantal dat weer gelukt is allemaal.

    dat sommige andere hosters ook in dit topic reageren en het allemaal beter weten is ook prima, dan weten we in ieder geval welke we niet moeten hebben.

    de colo's worden wel geholpen, de dedi's is nog de vraag hoe die geholpen kunnen worden.

    blijft over de mensen zoals ik er een ben die er gewoon een website hebben afgenomen, zoals o.a. Boerma, Speknet en wjhulst als ik het goed heb, ook de klanten van klanten zijn de dupe op dit moment.

    ik baal er ook van dat je er gewoon van het ene op andere moment niet meer bij kunt, en vindt dat ook voor deze grote groep een oplossing moet komen om op de een of andere manier nog "een" keer bij hun data te kunnen om de recente versies alsnog te backupen.

    ga nou niet met het vingertje wijzen bij wie ik moet zijn dat heb ik nu wel gelezen, wat hier gebeurd is van alle partijen niet chique, Grafix biedt een groep gebruikers dan hulp, maar laat de rest ook zitten en zeggen dat ze niet aan de spullen mogen komen, ik neem aan dat als iemand de stekkers eruit trekt er toch ook iemand aan de spullen zit, dat lijkt me toch ook hetzelfde, dan hadden ze dat ook maar niet zo mogen doen toch.

    ik denk dat voor de velen die een website gehost hadden bij Redunix, na deze ellende ergens anders gaan hosten dan bij alle partijen die in dit conflict partij zijn en genoemd worden, zo is het voor mij in ieder geval wel.

    mensen kunnen in hun recht staan, maar over gevoelens van mensen zoals ik die een site hosten en het verder maar uit moeten zoeken wordt volledig heen gewalst, met de woorden van: "wij betreuren het" of "het spijt ons" of "we kunnen niet anders".

    biedt ons nu vandaag de gelegenheid alsjeblieft om nog een keer bij de data te kunnen of bij de database, voor de meesten geld de database van een website tegenwoordig al wel voldoende, de bestanden hebben de meesten wel op hun computer staan, of is er een gelegenheid dat op verzoek van de webmaster door Grafix ergens die database gedownload kan worden!

    afijn laat vandaag zien dat er oplossingen zijn, de punten zijn nu wel gemaakt door deze en gene en verschuil je niet altijd achter de regels, steek ook de helpende hand uit naar de mensen die nog nergens bij kunnen, dat zou goede sier maken. Een harde opstelling is dan misschien wel gerechtvaardigd, maar kan ook tegen je gaan werken als het te lang gaat duren.

    die van mij stond hierop: web06.shared.redunix.net

    web03 en web07 heb ik ook al voorbij zien komen allemaal, van wie zijn deze servers nu? en waar staan die dingen? m.a.w. wie kan ze activeren!!!!

  3. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    48 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Zwolle

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Er zit niks anders op dan dat ik naar Rotterdam moet... Vanuit Zwolle nota bene... Wat een puinzooi. En daar heb je dan met je goede gedrag duizenden euro's de afgelopen jaren naar overgemaakt, zodat je zeker weet dat het goed zit. Niet dus.

  4. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    16 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Ik zou ook graag wetenwaar en bij wie je moet zijn voor de reseller accounts op de shared servers zoals bijv. web03.

    Hier staat alles nog op zwart.

  5. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    43 Berichten
    Ingeschreven
    26/08/10

    Locatie
    Haarlem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Gisteren zijn wij ook, in eerste instantie boos, naar de spaanse cubus gereden. Voor het hek naar de parkeerplaats stond intussen een groep mensen die allemaal naar binnen wilden maar er werd niet gereageerd en de deur werd ook niet open gedaan. Omdat er geen bewaking was stonden we dus allemaal voor een dichte deur (of eigenlijk hek).
    Nadat er mensen naar buiten waren gereden met de auto konden we bij de voordeur komen en werden we niet veel later vergezeld door de politie. Hoewel ze begrip hadden voor de situatie konden ze weinig voor ons doen. Doordat er een medewerker van Redunix aan kwam lopen konden we gelukkig niet al te lang later meelopen naar boven.

    Hier een flink aantal mensen die bezig waren om hun servers weer in de lucht te krijgen. Buiten een aantal emotionele (persoonlijke) verhalen kregen we min of meer de keuze om de servers (onder begeleiding van redunix personeel) uit het rek te halen of de server om te nummeren naar een nieuwe ip range.
    Dit is dan nu ook de situatie zoals ik had begrepen die er nu is. Dit betekent dus voor alle mensen die daar een server hebben in eigen beheer dat dit de opties zijn die je hebt.
    Omdat alle ip's van de servers niet meer bereikbaar zijn lijkt het me vrijwel onmogelijk om op een andere manier je servers in de lucht te krijgen en mocht je hem mee willen nemen moet je sowieso dit doen via het personeel van Redunix.

    De sfeer was relaxed en gelaten. De mensen van RedUnix waren druk bezig en we werden goed geholpen. Wel zijn we zo vrij geweest om de server zelf op te zoeken en een monitor te lenen met keyboard zodat we nadat we een ip range hadden gekregen deze in de server konden zetten. Na nog een paar aanpassingen aan het netwerk (porten in vlan hangen) waren we weer online. Later de DNS aangepast en alles lijkt weer stabiel te werken.

    Ik weer niet hoe de situatie in Capelle was omdat we daar niet geweest zijn maar ik wil toch nog even zeggen over de situatie dat ik het uitermate vreemd vind hoe de gang van zaken is gegaan.
    Voor zover bekend bij mij (maar de wetgeving is hier uitermate grijs op) had ik een contract dat een plaats inhield bij een colo, met stroom en een ethernet verbinding met 8 ip adressen. Zolang ik mijn rekening betaal zijn dit dus mijn ip adressen en vind ik het buitengewoon onprofessioneel om deze dan weg te kappen van de lokatie zodat mijn server onbereikbaar wordt. Dit verdient zeker geen schoonheidsprijs. Buiten de hele discussie om waar ik niet voldoende op de hoogte van ben behalve wat hier is geschreven vind ik niet dat je mensen (of dit nu klanten zijn of ex-klanten) het slachtoffer mogen maken van een situatie. Het moedwillig veroorzaken van deze uitval lijkt me genoeg reden voor mensen die grote financiele gevolgen hebben om de koppen bij elkaar te steken en te proberen hun schade te verhalen. Ik denk dat simpel kan worden aangetoond dat het moedwillig is gedaan (niet per ongeluk).
    Net als door groen licht rijden en er komt iemand van rechts, dan heeft deze toch voorrang ondanks dat hij door rood is gereden. Omdat je recht ergens op hebt mag je nog niet een andere daar mee duperen.

    Sterkte iedereen die niet in de mogelijkheid is zoals wij om snel zijn spullen te regelen en laten we hopen dat alles nu stabiel blijft

    Koetje
    Laatst gewijzigd door koetje; 28/08/10 om 09:06.

  6. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    17 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Belgie

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    sam aan de lijn gehad

    Juist Sam aan de lijn gehad.
    Ik heb een reseller hosting en ben nog steeds niet online.
    Volgens Sam zou vandaag een backup van afgelopen zondag gerestored worden, maar dat kan nog gerust tot vanavond duren...
    Daarna zouden mijn sites terug online moeten zijn.

  7. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    Sagavi.nl
    262 Berichten
    Ingeschreven
    25/04/06

    Locatie
    Den bosch

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: 30222611
    Ondernemingsnummer: nvt

    Ik ga nu naar de spaanse kubus.
    Server zou gelabeld zijn met server naam, bedrijfsnaam.

    Ik ga proberen hem op te halen en vervolgens kijken of ik hem onder kan brengen in capelle a/d ijsel.

    Stuur een pm met telefoon en email als ik op zoek moet gaan naar je server

    Mocht ik de server meekrijgen dan zoek ik per direct een colocatie, ,mogelijk bij:
    datacenter: stationsplein 20, Capelle a/d IJssel

  8. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    16 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Heeft iemand een 06 nummer van RedUnix?

  9. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    48 Berichten
    Ingeschreven
    19/08/10

    Locatie
    Ter Aar

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Marty Bekijk Berichten
    Heeft iemand een 06 nummer van RedUnix?
    Ja, maar dat heeft echt geen zin.

  10. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    479 Berichten
    Ingeschreven
    22/10/06

    Locatie
    Hoogerheide

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 Berichten zijn liked


    Naam: Jimmy
    Registrar SIDN: nee
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door tjilptjilp Bekijk Berichten
    dat sommige andere hosters ook in dit topic reageren en het allemaal beter weten is ook prima, dan weten we in ieder geval welke we niet moeten hebben.
    Dat is grote onzin natuurlijk, iedereen probeert op een manier behulpzaam te zien en advies te geven.

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door tjilptjilp Bekijk Berichten
    ga nou niet met het vingertje wijzen bij wie ik moet zijn dat heb ik nu wel gelezen, wat hier gebeurd is van alle partijen niet chique, Grafix biedt een groep gebruikers dan hulp, maar laat de rest ook zitten en zeggen dat ze niet aan de spullen mogen komen, ik neem aan dat als iemand de stekkers eruit trekt er toch ook iemand aan de spullen zit, dat lijkt me toch ook hetzelfde, dan hadden ze dat ook maar niet zo mogen doen toch.
    Als je alles hebt doorgelezen had je geweten dat dat inmiddels uitvoerig is besproken. Het DC is van Grafix dus mogen hun de stekker er uit trekken omdat Redunix al maanden de rekening niet heeft betaald. De dedicated servers en shared servers mogen ze bij Grafix niet eens aankomen, grafix heeft ze uitgelegd waarom niet, het is hun eigendom niet. Niet meer dan normaal dat ze er dan afblijven. "Even" de stekker er terug in duurt langer dan je denkt.

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door tjilptjilp Bekijk Berichten
    ik denk dat voor de velen die een website gehost hadden bij Redunix, na deze ellende ergens anders gaan hosten dan bij alle partijen die in dit conflict partij zijn en genoemd worden, zo is het voor mij in ieder geval wel.
    Grafix is in deze net zo de dupe, ze hebben al een hoop mensen geholpen hier met het verhuizen van hun server. Net als je eerdere conclusie ook hier, om maar meteen te zeggen alle betrokken partijen zijn waardeloos is alles behalve eerlijk om te zeggen.

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door tjilptjilp Bekijk Berichten
    biedt ons nu vandaag de gelegenheid alsjeblieft om nog een keer bij de data te kunnen of bij de database, voor de meesten geld de database van een website tegenwoordig al wel voldoende, de bestanden hebben de meesten wel op hun computer staan, of is er een gelegenheid dat op verzoek van de webmaster door Grafix ergens die database gedownload kan worden!
    Daarvoor moet je bij Redunix zijn, niet bij Grafix. De webmaster kan wel een verzoek indienen bij Grafix maar zolang redunix niets doet gaat dat niets worden aangezien Grafix niet aan de servers van Redunix mag komen. Om de stroom van een rack te halen hoeven ze immers niets met de apparatuur van redunix te doen.

  11. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    24 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Nootdorp

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Vannacht geen oog dicht gedaan en vanochtend weer boze klanten aan de lijn. Ik heb ook een dedi maar het is mij echt niet duidelijk wat ik kan doen. Afwachten? Naar Capelle? Ik ga eerst een paar mensen bellen die met me mee gaan en mij rustig kunnen houden, want ik ben het nu echt zat. Aan de discussie komt geen eind en mensen met een website of dedi weten nog steeds niks.

  12. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    48 Berichten
    Ingeschreven
    14/07/06

    Locatie
    Warmond

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door mol4 Bekijk Berichten
    Vannacht geen oog dicht gedaan en vanochtend weer boze klanten aan de lijn. Ik heb ook een dedi maar het is mij echt niet duidelijk wat ik kan doen. Afwachten? Naar Capelle? Ik ga eerst een paar mensen bellen die met me mee gaan en mij rustig kunnen houden, want ik ben het nu echt zat. Aan de discussie komt geen eind en mensen met een website of dedi weten nog steeds niks.
    Probeer Sam eens te bellen of stuur hem een sms http://www.produtch.nl/contact.shtml

  13. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    19 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Norg

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: Nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    @mol4 Hier het zelfde, ik weet niet of ik naar de Spaanse Kubus moet afreizen of dat men dit weekend mijn dedi een nieuwe IP range geeft en mij mailt met de gegevens.

  14. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    43 Berichten
    Ingeschreven
    26/08/10

    Locatie
    Haarlem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door mol4 Bekijk Berichten
    Ik ga eerst een paar mensen bellen die met me mee gaan en mij rustig kunnen houden, want ik ben het nu echt zat. Aan de discussie komt geen eind en mensen met een website of dedi weten nog steeds niks.
    Het enige advies dat ik je kan geven is om persoonlijk jezelf op de hoogte te brengen van de situatie op lokatie. Blijf profesioneel en doe geen dingen door emoties waar je later spijt van krijgt. Geweld heeft nog nooit iets constructiefs opgeleverd, behalve dan bij niet werkende hardware waar een flinke schop vaak kan werken. (in ieder geval bij HP-UX troep servers)
    Mijn ervaring gisteravond was dat de mensen die aanwezig waren te druk bezig waren om telefoon of forums te beantwoorden.

    Wat ik wel begreep was dat de servers in Cappelle allemaal weer in de lucht zijn dus het lijkt mij dat als je server niet up is er een kans is dat deze in Rotterdam hangt. Maar jij weet misschien beter waar hij hangt.

    Succes ermee!

  15. Redunix fraude (Sam T*rb*rg)
    geregistreerd gebruiker
    24 Berichten
    Ingeschreven
    27/08/10

    Locatie
    Nootdorp

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door beta1 Bekijk Berichten
    Probeer Sam eens te bellen of stuur hem een sms http://www.produtch.nl/contact.shtml
    Neemt dus niet op op 06-55194916 (heb ook ge-sms'st dus wacht nog even af)
    Heeft iemand anders nog een ander nummer?

Pagina 44 van de 109 Eerste ... 34 42 43 44 45 46 54 94 ... LaatsteLaatste

Labels voor dit Bericht

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics