Héhé, voor de twijfelaars, ik ben er al geweest, en de foto's zijn niet van het net gevist, maar wel degelijk daar genomen![]()
Likes: 0
Héhé, voor de twijfelaars, ik ben er al geweest, en de foto's zijn niet van het net gevist, maar wel degelijk daar genomen![]()

Wat is dit een gaaf kantoor zeg!! Die kleuren zijn ook erg mooi, ik zou er wel willen werken.Origineel geplaatst door IVX Internet
tja het is natuurlijk heel simpel..
het straalt vertrouwen en solvabiliteit uit naar je klanten..
zeker als je in een segment actief bent (zoals wij) waarin je omgaat met de grotere bedrijven kun je gewoon niet anders.. het is ook al gezegd, wil jij klanten van een grote NV ontvangen in je huiskamer??!! NOT.
Maar goed hierbij wat foto's van ons nieuwe pand:
http://www.ivx.nl/wht/waag03.jpg
http://www.ivx.nl/wht/waag05.jpg
http://www.ivx.nl/wht/waag20.jpg
http://www.ivx.nl/wht/waag35.jpg
http://www.ivx.nl/wht/waag02.jpg
ciao!![]()
Casper Bakker - CQ internet diensten
We zijn ook zojuist een nieuw kantoor in getrokken. Weliswaar niet zo groot als een aantal hier (ontzettend mooi ingericht IVX!), maar we staan ons mannetje
http://www.sohosted.com/kantoor.jpg
Tot aan de 2e etage aan de rechterkant van de koepel zit Samenzorg. Wij bevinden ons op de 3e etage (het bovenstukje).
Andere kant + entree: http://www.sohosted.com/kantoor1.jpg
Ik zal binnenkort eens wat foto's van binnen laten schieten, al is het er nog wel een puinhoop momenteel door verhuizing etc.
Waarom een kantoor? Professionele uitstraling zoals al vaker gezegd hier. De ruimte om te werken met meerdere personen en wij hebben allemaal ervaren dat we productiever zijn geworden, gewoon puur om het feit dat je echt "op kantoor" zit en je puur en alleen bezig houdt met zakelijke activiteiten.
Nee ik vind persoonlijk een kantoor een "must-have" voor de bedrijven die met meer dan 2 personen actief zijn.
Hebben jullie dat zwarte stukje (voor zover ik het begrijp)?
Netjes gebouw.
Dit is een van de interesantste topics tot nu toe. Kom op mensen, ik wil meer zien!![]()
voor de volledigheid ook nog maar even de url naar onze fotos:
www.instantxs.nl/gallery/kantoor
voor de vele "bedrijven" op dit forum is er idd weinig respons
Derde etage, dat zwarte stukje is de 4e :POrigineel geplaatst door WebSiteNet
Hebben jullie dat zwarte stukje (voor zover ik het begrijp)?
Netjes gebouw.
Dit is een van de interesantste topics tot nu toe. Kom op mensen, ik wil meer zien!![]()
Zeer mooi kantoor InstantXS, volledig in eigen beheer of ook onderverhuur?
Ik denk ook niet dat hier al te veel bedrijven echt vast personeel hebben (sheeps) en dus ook geen kantoor nodig hebben, jullie hebben wel gelijk is professioneler etc. maar als eenmanszaak heb je dus niet echt een kantoor nodig, want je bent waarschijnlijk ook niet zo groot
....
zeer mooi portofolio InstantXS mooi mooi![]()
![]()
Laatst gewijzigd door NeoPhixer; 20/08/04 om 19:57.
Het gebouw is van mn vormalige werkgever, zo komen we dus ook aan de ruimte.Origineel geplaatst door eMiz0r
Derde etage, dat zwarte stukje is de 4e :P
Zeer mooi kantoor InstantXS, volledig in eigen beheer of ook onderverhuur?
Natuurlijk is niet het hele gebouw door ons in gebruik, maar 1 ruimte.
Toch een hele nette locatie, ook wij zijn er overigens via via aan gekomen. Zo kun je toch altijd leuke prijzen regelen
NeoPhixer, zolang je niet met vast personeel werkt is een kantoorruimte inderdaad overbodig en kun je hier kosten op besparen (in enkele gevallen zelfs hoge kosten) die je weer in andere belangrijke vlakken kunt steken. Soms kun je echter niet anders.. we kunnen moeilijk met 6 man in de huiskamer gaan zitten.
Mits je het geld hebt zou je ook natuurlijk een kleine ruimte voor jezelf kunnen huren. Hier ontvang je klanten etc. maar verder werk je gewoon thuis. Een duur alternatief voor een aantal hosters onder ons, maar je hebt tóch de ruimte om klanten fatsoenlijk te ontvangen.
ik bedoel eigenlijk in de richting van:
1. als je niet eens geld hebt voor extra 'vast' personeel hoe wil je dan een kantoor huren?
2. Als je je het al kan veroorloven om 6 man in te huren kan er vast een kantoortje ook wel af
Maar idd in het begin moeten mensen het gewoon in dingen investeren![]()
De meeste mensen werken niet vast maar op oproepbasis. Bovendien werken we met stagaires, maar die hebben immers ook de nodige ruimte nodig. Scheelt overigens wel een hoop kostenOrigineel geplaatst door NeoPhixer
ik bedoel eigenlijk in de richting van:
1. als je niet eens geld hebt voor extra 'vast' personeel hoe wil je dan een kantoor huren?
2. Als je je het al kan veroorloven om 6 man in te huren kan er vast een kantoortje ook wel af
Maar idd in het begin moeten mensen het gewoon in dingen investeren![]()
Ik zal eens een apart topic over stagaires gaan beginnen om het hier niet offtopic te laten gaan. Ik ben eigenlijk razend benieuwd hoeveel mensen hier met (goedkope, dan wel gratis) stagaires werken.