Kunnen jullie dit niet gaan uitzoeken via een Advocaat of iets dergelijks? Want nu komen jullie echt over als een stel onrustzaaiers en ruziezoekers.
Volgens het wetboek bent u inderdaad pas de eigenaar zodra er is betaald. Dat was tot op de dag dat de server is weggehaald niet gebeurd dus staat rootbox in zijn recht om het contract aangaande de levering eenzijdig te vernietigen.- IWO is de wettelijke eigenaar van de server (lees wetboek: de overdracht van eigendom wordt van kracht bij te betaling aan de leverancier)
Zoals al is vermeld rootbox is en was ten tijde de eigenaar van de apparatuur. Datacenter valt dan ook niets te verwijten.- IWO zal het datacenter claimen voor de slechte werking van de security, vermits er duidelijk DIEFSTAL was
[quote- IWO zal GEEN claim naar Rootbox uitgeven als de server VANDAAG terug ter plaatste hangt, inclusief data, netwerverbindingen,...
In alle andere gevallen zal IWO een officiële klacht neerleggen tegen rootbox op verdenking van diefstal van eigendommen.[/quote]Ook nu geldt dat rootbox eigenaar is. Dat er inmiddels is betaald maakt niet meer uit. Rootbox heeft immers de levering nietig verklaard. En staat volkomen in zijn recht.
Weet bovenstaande niet 100% zeker maar ik zou zeggen bel een advocaat en neem dit geruzie aub mee naar een niet openbaar medium.

Likes:


Quote
Slam dunk my man.
Goed, kan gebeuren ikke bellen met BASM helpdesk. Ten 1e waren die heeeeeeel moelijk te bereiken, dus ik maar mailtje sturen.