mod edit: ben dat geflame van jou + ditto taalgebruik meer dan beu
Likes: 0
mod edit: ben dat geflame van jou + ditto taalgebruik meer dan beu
lol
WAT! Werd die server in de garage gehost? Met een aDSL zekerz![]()
oh ze waren wel snel hoor, dat waren ze zeker.Origineel geplaatst door X-Networks
WAT! Werd die server in de garage gehost? Met een aDSL zekerz![]()
Met 3mb/sec van NL servers trekken is best netjes, soms meer soms minder. Alleen het heeft geen nut.. ik had maar 5gig aan verkeer per maand in het pakket, kost 2euro per gig geloof ik.
Bij andere 2 providers, heb ik totaal 800gig per maand aan verkeer in het pakket. Dus wat heb ik aan die miezerige 5gig....

Wat is er mis met vuurwerk ?Origineel geplaatst door babak
als je voor bedrijven zoals vuurwerk kiest, moet je ook niet over een jaar hier komen uithuilen!![]()
ik heb nog geen problemen daar? een dedicated dell systeem en 2 x co-location, goede support, goed netwerk.
En wat zeur je? je zit zelf bij vuurwerk.
------------------------------------------------
Gewoon niet betalen aan dat hosting bedrijf.
2 dagen is erg moeilijk doen.
zelf zit ik niet zo te hikken met de opzeg termein. het ergste wat er kan gebeuren dat ik je domeinkosten en data/administratie kosten berek.
Ik laat dit toe een week na opzeg termein (ik weet uit ervaring dat je het per ongeluk kan vergeten)
Wat is er mis met een woonkamer bedrijf?
Zijn veel bedrijven met een kantoor aan huis zijn die op eens allemaal slecht?
Ik denk juist dat het slim is om aan huis te beginnen.
1. geen extra huur/koop kosten
2. geen extra gas/water/elektri.. kosten
3. snel bij huis =)
Niet iedereen kan zo maar net als jouw direct een kantoor pand uit de grond stampen en/of B.V. oprichten.
En over verhuizen van een domein naar andere provider doen wij nooit moeilijk.
Alleen krijg je niet het geld terug wat je voor het hele jaar heb betaald.
Wij hebben immers gewoon dataverkeer/administratie/co-location/etc omkosten.
Laatst gewijzigd door StarInternet; 01/07/03 om 01:21.
Ja en? Voordat u met ons in zee ging hebben wij u precies verteld hoe wij werken, dat wij een kleine startende onderneming waren dat zijn kantoor gewoon aan huis hield. Dit vond u toen geen enkel probleem. Is dat het nu achteraf wel dan?Origineel geplaatst door Octaa
Ik heb vorig jaar april (2002), een co-loc contract van een jaar getekent met bedrijf X , al snel had ik in de gaten dat ze thuis werkten, en dat alles beetje onprofessioneel was 'in mijn ogen' maar dat maakte mij toen der tijd niet zoveel uit, het was allemaal nieuw voor mij.
Dag 1 toen ik me server ging brengen, moest ik in de woonkamer wachten op de systeembeheerder![]()
Even een opmerking. Als je ergens een server op colocatie (laat) neerzetten, dan weet je dat je er fysiek niet zomaar meer bij kunt komen.Ik heb de server 3 maanden lang met plezier gebruikt, daarna was er iets met me systeem waardoor er minder gebruik van gemaakt werd.
Ik kon de server alleen bij mij thuis fixen
HINT, er zijn wel wat netwerkbeheerders die iets doen wat men 'remote administration' noemt.
HINT2, ik hoorde laatst dat soms netwerkbeheerders middels telnet zichzelf toegang tot hun eigen servers weten te verschaffen.
HINT3 google->beheer+server+extern
dus ik was van plan server naar huis mee te nemen, maar een afspraak maken dat was lastig, ze konden alleen smiddags, omdat ze anders dan in de file staan.
Destijds waren wij ook al van mening dat we onze tijd beter aan andere zaken konden besteden dan aan vaststaan in een file. Verder hebben wij u regelmatig aangeboden de server voor u op te halen als we toch in de buurt waren zodat u de machine gewoon bij ons thuis af kon halen. Wij dachten u hiermee een plezier te kunnen doen daar wij wisten dat u niet over eigen vervoer beschikte.
U heeft daar echter nooit op gereageerd, dus waarom u ervoor gekozen heeft om veel later met een taxi naar amsterdam te rijden is nog steeds volstrekt onduidelijk.
S'avonds kon het ze niet, (wat ze eerst wel konden). Dus na enige gezeik, heb ik server tijdje ongebruikt laten liggen. Ondertussen heb ik andere co-locs dedicated servers in gebruik, dus het was geen ramp. En de prijzen bij X waren hoger dan mijn andere servers. Maar tot 2 maanden terug, heb ik eindelijk mijn server terug, na een UUR en kwartier wachten op hun. We hadden afgesproken op een middag rond 1 uur, die gozer kwam pas kwart over 2 aan. En hij reed nog op een motor ook nog, dus wat voor middag file kan je hebben.
Die 'gozer' dat ben ik dus. En ik was inderdaad te laat. Daar heb ik mij ook voor verontschuldigd, al zullen we het maar niet hebben over de tijd die jij noemt. Overigens schiet je met een motor sneller op als met een auto als er een file staat, maar ook voor een motorrijder zit 100kmu er dan echt niet in.
Maar goed, heb het terug in maart ofzo, contract is afgelopen in Juni, dus ik bracht het maar niet meer terug. Moest uiteraard wel verder betalen, ook voor de ingekochte verkeer.
Ik denk dat het niet echt abnormaal is dat kontrakten voor betrokken partijen wat verplichtingen met zich meebrengen. In dit geval voor u om uw betalingsverplichtingen gewoon na te komen, en voor ons om te zorgen dat uw server een goede plaatsing en verbinding krijgt.
Uw keuze om de resterende 3 maanden geen gebruik meer te maken van de 4units kastruimte en de gereserveerde bandbreedte ontdoet u echter niet zonder meer van uw betalingsverplichting.
Hierbij zou ik graag nog op willen merken dat op elke door u van ons ontvangen rekening duidelijk een regel is opgenomen waarin te lezen staat dat u binnen 14 dagen schriftelijk kunt reclameren ingeval van ontevredenheid over de betreffende nota's. Ook van deze mogelijkheid heeft u nooit gebruik gemaakt.
Ik had op 20mei een mailtje gestuurt op het contract te beeindigen, wat bleek dus later. Me contract was tot 18Juni. Je moest een maand van te voren op zeggen (30dagen dus). IK WAS DUS 2 DAGEN TE LAAT.
Ik dach dat ze NIET zo vervelend zouden doen, omdat ik al nou 9maanden ofzo GEEN gebruik van hun maakt. Me server lag daar te rotten, hij stond uit. En nu lig de server ook al maanden thuis.
Tevens op de facturen staan minstens 5 verschillende contract datum op, Eentje van 1mei, ander van 18 mei, en dan weer 1juni, dna weer 18juni.
Ik acht u niet in de positie te gaan discussieren over deze data. U heeft van ons schriftelijk een RFS date ontvangen die ruim anderhalve maand eerder inging dan uw daadwerkelijke serverplaatsing. Dit wegens configuratieproblemen die u destijds had met uw windows server. Komt ook nog bij dat wij zelf maar uw kontrakt een maand eerder hebben beeindigd en u dus gewoon een maand gematst hebben. Denkt u dat een andere provider dit ook voor u gedaan zou hebben?
Maar ik stuurde dus een email, zovan ik maak toch geen gebruik van uw service, wilt u zo vriendelijk zijn om het alsnog in te willigen,
Heeft u eigenlijk nagedacht over bovenstaande regel voordat u die intypte?
en had over die verschillende onjuiste data op hun facturen ook vertelt.
Kreeg ik als antwoord tja, had ik eerder over moeten beginnen, en zo van, je kreeg de tijd om op te zeggen, en je hebt het niet benut.
Na paar zeur emails, is het niet met een jaar verlengt maar met 3 maanden. Tot september. Ik stuurde gelijk een email zovan dat ik een afspraak wilt maken om me server te brengen voor de co-loc al is het om daar nog es 3 maanden te rotten (dure grap), en dat ik de technische instellingen nodig hebt voor me server, want die ben ik inmiddels allemaal al kwijt.. ja hoor, dikke SCOT. geen reactie terug, tiz nu al weer 2 weken later.
Ik begin nu aardig pissig te worden, ik betaal al een jaar lang die shit, hebt het maar 3 maanden gebruikt. Ik dach zo van, tja ik moet het contract uitzitten of ik het leuk vind of niet. Gaan ze vervelend doen!
2dagen telaat met contract opzeggen! Geen gehoor/reactie! Afspraak maken om me server te brengen, totaal niet flexibel.
Ze moeten mij toch gewoon laten gaan?
En ik krijg toch niet waar ik voor betaalt heb
U bedoeld waarschijnlijk u heeft geen gebruik gemaakt van waar u voor betaald heeft. Dat was uw eigen keuze. Overigens had u eigenlijk wel betaald? Word het niet eens tijd de hand in eigen boezem te steken hier?
, als ik niet eens een afspraak kan maken om te co-loccen. Als ik 2 weken moet wachten, dan flashen ze me weer 2 weken geld? Is er niet iets waar ik op hun kan toewijzen.
Helaas hebben wij ook te maken met kontrakten. Maar voordat wij kontrakten afsluiten lezen wij die aandachtig door en zullen ook wij ons gewoon moeten houden aan het gestelde, ONGEACHT of we wel of geen gebruik maken van de geboden dienst.
Het moge duidelijk zijn dat onze klanten zich daar ook van bewust zijn en daar naar handelen.
De schuld neerleggen bij een ander is altijd erg snel gedaan. Maar zou het niet verstandiger zijn om vooraf de eigen zaken eens goed te belichten en gegronde problemen neer te leggen bij de personen in kwestie zodat er dan op een normale manier naar een oplossing gezocht kan worden.
Wij als Xenosite hebben altijd begrip gehad voor uw situatie, waar wij in dezen niet verder op in zullen gaan maar waarvan u zich zeker bewust bent, en vinden het heel erg jammer dat u nu nadat wij u alsnog tegemoet gekomen zijn, en het kontrakt hebben ontbonden, uw belofte aan ons niet nakomt. Welke inhoud dat u het geplaatste bericht in dit forum zou ontkrachten omdat u er achteraf spijt van had zoals u ons had verteld.
Omdat u die belofte ook niet nagekomen bent, voelden wij ons verplicht uw geplaatste bericht op deze onsympathieke wijze te beantwoorden.
Tot slot willen wij u veel succes wensen met uw onderneming.
pff zo dat was eruit, wie dit allemmaal gelezen hebt :CLAPHANDS:
zit op werk, werd weer boos toen ik weer over dit begon te denken, dus floep een verhaaltje.
Dit is verhaal uit mijn standpunt, ze hebben vast weer hun verhaaltje, maar ik bent daar klant, en ik betaal hun, dus ik hoor beter behandeld te worden.
Het bedrijf heet XENOSITE!
Ach. Negatieve reclame is ook reclame zal ik maar denken.
3 maanden later, en je toch verplicht voelen te reageren? Onsympathiek zijn jullie zeker, door op een forum een meningsverschil/geschil/ruzie met een klant op deze manier naar buiten te brengen (zelfde geldt overigens voor de topicstarter).Origineel geplaatst door Tom J.
Omdat u die belofte ook niet nagekomen bent, voelden wij ons verplicht uw geplaatste bericht op deze onsympathieke wijze te beantwoorden.
Ben het met Headout eens. Nu nog reageren heeft absoluut geen zin, topic is al "doodgebloed"Waarschijnlijk zal het ook niemand hier nog iets interesseren.
My 2 cents
Dit regelen jullie maar onderling.