+ de rente die ze trekken door het een paar dagen vast te houden..
Likes: 0
+ de rente die ze trekken door het een paar dagen vast te houden..
Dat heb je met elke leverancier. Niemand kan jou prijzen garanderen tot in het jaar 2100. Ik snap je punt, alleen vind ik het niet echt van toepassing op dit soort minimale stijgingen.
@Yourwebhoster, 1400% van niks is nog steeds niks. Percentages boeien niet, die liegen net zo hard als statistieken. Het gaat om absolute getallen en dan hebben we het over 10 euro per maand. Waar hebben we het over![]()
Voor sommige mensen is dat voor een extra betaal optie wel veel en zeker als dat van 0 naar 10 of 20 euro gaat terwijl je ook per transactie betaald. Niet alle ondernemers zijn miljonairs (in spe) en niet alle ondernemers doen zoveel transacties dat het gerommel in de marge wordt.
Je zult altijd ondernemers hebben die weinig transacties doen en je zult altijd startende ondernemers hebben die rustig aan willen groeien zonder dat ze veel van hun spaargeld willen gebruiken of een lening bij de bank afsluiten om full blown te beginnen. Dat zijn geen mindere ondernemers omdat die het wel een grote verhoging vinden.
Overigens vind ik dat het "wat zeur je nou kamp" redelijk gemakkelijk het andere bezwaar voorbij stapt namelijk de manier van handelen van ING. Ik ben zelf al jaren geen klant van ING meer maar de manier van communiceren komt wel over als slikken of stikken terwijl als men daar wat andere bewoordingen voor had gebruikt en bijvoorbeeld ook nog in 2 trappen omhoog was gegaan het allemaal niet zo'n probleem was geweest.
Ik heb overigens wel zo mijn vraagtekens bij de tarief structuur van banken.
@Pur,
Dat heeft helemaal niks met miljonair (in spe) zijn te maken of niet. 20 euro per maand zijn verhogingen waar je als -verstandig- zelfstandig ondernemer rekening mee houdt.
Recentelijk is het vrij normaal geworden voor diverse DC's om de tarieven eens flink op te schroeven. Dan heb je het niet over 20 euro per maand, maar 200 per maand of in enkele gevallen 2000 euro per maand. Op een of andere manier krijg ik het gevoel dat daar minder geklaag over is, maar als het een bank is die zijn tarieven in lijn trekt met andere banken en 20 euro per maand vraagt, nee dan is het hek van de dam. En ook die DC tarieven betekent stikken of slikken.
Vraagtekens zetten bij de tariefstructuur van banken begrijp ik, maar is denk ik niet te voorkomen. Feit blijft dat banken enórm veel geld hebben verloren in de crisis en hun balans op orde moeten krijgen. Meneer Zalm denkt zijn 30 miljard lening niet meer terug te kunnen betalen. Ook ING heeft flinke klappen moeten incasseren en is nog laaaaaaaaang niet klaar. Ergens moet dat geld vandaan komen, bij ondernemers, maar ook bij particuliere klanten. Het is niet anders, hoe hoog of laag je ook springt.
Het is leuk om het inderdaad even voor ons te visualiseren:
- Wij doen gemiddeld 12 iDeal transacties per jaar.
Oude prijs per transactie: 0,75 Euro
Nieuwe prijs per transactie: 20,75 Euro
Prijsstijging: 2666,67 %
Conclusie: wij leveren per iDeal betaling 20,75 Euro in. Is het een webhostingpakket dan kom je mogelijk positief uit, is het een domein bestelling dan maak je per definitie minimaal 15 Euro verlies op je bestelling.
En natuurlijk kunnen we dat betalen, maar waarom zouden we? Geef eens 1 goede reden waarom wij iDeal zouden moeten continueren?
Die heb je niet, dus opzeggen die hap. Geef ik je helemaal gelijk in! Ik bied iDeal als betaalmethode aan mijn klanten als een extra service en omdat ik snel mijn geld wil hebben. Rendabel is het niet (ook lastig te krijgen met 50e per maand abonnementskosten bij ABN-Amro).
Hier ook, uiteraard kan ik het betalen, maar wanneer opeens elk leverancier zulke geintjes gaat uithalen, dan is op een gegeven moment de koek ook op.
iDeal is erg makkelijk en handig om erbij te hebben. Maar wordt bij mij niet veel gebruikt. Het nadeel van opzeggen is nu, wanneer ga je je dan weer aanmelden... wanneer weet je zeker dat er genoeg animo is om iDeal weer te gebruiken?
Ik zit nu in dubio. Ik denk dat ik bij mij klanten ga navragen waarom ze niet via iDeal willen/kunnen betalen en of ze dat eventueel in de toekomst wel gaan doen. Aan de hand daarvan ga ik kijken of ik mijn contract opzeg of niet.
wat me opvalt is dat niemand ooit een woord heeft gegeven over abn-amro. Ze hebben dit destijds ook op dezelfde manier gedaan, maar dan met een minimale hoeveelheid aan transacties.
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Domenico edit:
Je hebt meer dan 100 nuttige post nodig om te mogen adverteren op webhostingtalk.nl, graag eerst even de regels lezen. http://www.webhostingtalk.nl/webhost...uncements.html
Laatst gewijzigd door Domenico; 07/06/10 om 13:29.
Dat payment providers het goedkoper kunnen dat is natuurlijk bekend, maar daar gaat deze discussie niet over.
Een payment service zonder KvK- of ondernemersnr. is ook echt een partij waar je je geld onderbrengt...![]()
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
Staat zo-te-zien wel netjes op de lijst van PSPs: http://www.currence.nl/en-US/Aboutou...ges/iDEAL.aspx
Valt me wel op dat al die PSP's 'still in process of certification' zijn.. What's up with that.