Teiltje...
Likes: 0
Teiltje...
SystemDeveloper.NL - 64BitsWebhosting.EU : Softwareontwikkeling & Hosting freaks
Lol.. En dan nog gewoon doorgaan :S
Wat is nu het probleem eigenlijk? Dit is gewoon zaken doen er Xynta doet hier helemaal niets verkeerd in mijn ogen. Ik vind het een goede zakelijke beslissing en een goede extra optie voor de gedupeerden.
Dus wij mogen dit ook allemaal doen? Want als 1 iemand het mag, lijkt het me dat iedereen het mag?
Als je nog geen aanbieding hebt geplaatst de afgelopen 7 dagen staat niets je in de weg om een aanbieding te plaatsen. Is toch niet echt anders dan elke andere aanbieding.
Ach, okee, het is dus zinloos![]()
Zal maar niet de misplaatste opmerking over de netwerkinfo plaatsen![]()
Het is ook niet fout, heeft wel met de mentaliteit te maken. Ookal zal je, je aan de regels houden, sommige beslissingen horen gewoon niet. Dat is een mening van een aantal onder ons. Niets tegen Xynta, of tegen voorstanders. Dat is hoe ik en een aantal andere daar over denken. Daar is dit discussieforum ook voor.Oorspronkelijk geplaatst door Domenico
![]()
Technotop Internet BV - Sinds 2005 gespecialiseerd in cloud en datacentra.
Hmmm, ik kan ook gewoon al dit soort threads sluiten. Volwassen gedrag en discussie graag.Oorspronkelijk geplaatst door Komto
Begrijp jou ook heel goed hoor Domenico, vind zoals Robbert al zegt het gewoon een slechte aanbieding door te profiteren van zoiets.. Gedupeerden weten echt wel andere providers te vinden, en denk ook dat dit ze mislijd om maar hiernaartoe te gaan omdat het gratis is..
Waar is de misleiding dan?
Inderdaad, er is totaal geen sprake van misleiding. Simpelweg een aanbod van een andere dienstverlener. Men is volledig vrij om hier op in te gaan of niet. De markt zal uiteindleijk een oordeel vellen of dit een verstandig zet is van Xynta. Het kan natuurlijk zo zijn dat de klanten niet gediend zijn van dergelijke marketingstunt, als je het zo kunt noemen, en dan kan dit hele verhaal negatief uitpakken voor Xynta en de reputatie van dat bedrijf.
Het blijft natuurlijk wel de verantwoordelijkheid van de aanbiedende partij om het aanbod duidelijk en volledig te formuleren. Aan de andere kant heeft koper ook de verantwoordelijkheid om hiervan kennis te nemen alvorens de overeenkomst wordt gesloten. Gelukkig zijn we allemaal vrij om een dergelijk aanbod te doen en ook vrij om te beoordelen of we het wel of niet accepteren. Of een dergelijke strategie past in je eigen 'ethisch raamwerk' is natuurlijk een totaal andere discussie.
Laatst gewijzigd door Clanhost; 21/09/06 om 21:13.
Misleid is inderdaad de verkeerde woordkeuze..
Ik bedoel dat de klant heel snel gaat omdat ze zich opgelicht voelen en voor hun gevoel wel moeten.. Daarom vind ik dat je als bedrijf beter de klant kan laten kiezen, dan heeft die wat meer bewegingsvrijheid.. En zor.in geeft al aan met een oplossing bezig te zijn.. Dus ik vind het 'op dit moment' meer klanten wegkapen..
Dus een advertentie à la:
"Bedrijf a en bedrijf b en ... bedrijf z zijn 'bad' bedrijfjes en ik kan het beter. Kijk hier is mijn actie voor alle klanten waarbij mijn collega's het verprutst hebben." is good business?
Laat me niet lachen
Maar 'misleiding' kan ik ook niet direct vinden...
SystemDeveloper.NL - 64BitsWebhosting.EU : Softwareontwikkeling & Hosting freaks
Hoe een bedrijf zich profileert (ethisch / onetisch) is niet aan ons dus vandaar dat dit gewoon kan blijven staan. Volgens mij staat alles er zeer duidelijk en anders kunnen er altijd vragen gesteld worden. Het is een vrijblijvende overstap en verder helemaal niets.
Het is natuurlijk ook niet iets wat ik zelf zou doen, of goedkeur wat dat betreft. Als ik de discussie nu even overzet naar een ethische discussie dan ben ik het inderdaad eens dat een dergelijk aanbod kan leiden tot overhaaste beslissingen van gedupeerde klanten van Zorin. Persoonlijk vind ik het veel zeggen over Xynta, en niet bepaald in positieve zin. Je kunt het natuurlijk zo leuk verpakken als je wilt uiteindelijk is het wel een geraffineerde manier om nieuwe klanten te binden. Nu had ik toch al niet zo goede indruk van Xynta. En dit beeld wordt voor mij versterkt in negatieve zin, en zo te lezen is dan bij meerdere mensen het geval.
Het kan zoveel kanten op gaan, stel dat het wel allemaal netjes wordt geregeld en vanaf volgend jaar worden de klanten op tijd *kuch* gefactureerd en ze blijven bij Xynta dan is het resultaat positief. Maar als dit initiatief niets wordt, dan heeft de reputatie van Xynta flinke deuk op gelopen. En doorgaans blijven de negatieve geluiden van een bedrijf langer doorklinken. Als ik Xynta was zou ik toch maar even achter me oren krabben of dit wel zo verstandig is geweest.