Neem een kijkje op www.creativewebstudios.nl
Likes: 0
Neem een kijkje op www.creativewebstudios.nl
Wil je een beetje ontwerp dat zich onderscheidt van de rest, dan ben je al rap €500,= kwijt voor een professionele uitstraling. Heb ik het nog niet over stuff om je site op te fleuren, zoals scripting en flash.![]()
Ter info: wij hebben voor bovenstaande "vacature" een bureau gevonden die binnen ons budget de gewenste kwaliteit kan leveren. Bedankt voor jullie reacties.
Zou je ook de naam van het bureau kunnen noemen? Misschien hebben meer mensen er wat aan.Ter info: wij hebben voor bovenstaande "vacature" een bureau gevonden die binnen ons budget de gewenste kwaliteit kan leveren. Bedankt voor jullie reacties.
Welke onderneming is de gelukkige geworden?
Wij hebben besloten om voor zowel hosting, design en scripting in zee te gaan met Pure Hosting. Zie www.purehosting.nl
Ik ga er van uit dat ik je hiermee voldoende heb geinformeerd.
Hoe ben je aan hun gekomen?
Wij kennen Purehosting vanuit ons eigen netwerk.
Om zeer hoge kwaliteit hosting aan te kunnen bieden beschikken ze over een eigen netwerk in Amsterdam, waarbij ze er voor gekozen hebben om ons onder te brengen in hun eigen ruimte in RedBus InterHouse, dat het meest vooraanstaande
datacenter in Amsterdam is.
Het Netwerk van Pure Hosting bestaat uit verbindingen met Trueserver en Abovenet. Daarnaast is het netwerk redundant uitgevoerd waardoor downtime geminimaliseerd wordt.
Bovenstaande in combinatie met enkele zeer profesioneel neergezette websites qua design en scripting heeft ons tot deze keuze bewogen.
Haha, ik dacht al, waar ken ik die tekst in je post van! Beetje aangepaste tekst van deze link nietwaar
http://www.purehosting.nl/index.php?page=overons
Triloxigen vroeg alleen maar op basis waarvan ze gekomen waren, niet naar PR-stukjes
Succes in ieder geval!
thnanx
Ik ben reeds enkele jaren bezig met webdesign,
en ik heb reeds enkele sites gemaakt, ik ben echter op zoek naar iets groters, maar ook niet te groot.
Vandaar ook mijn aanbod, de layout, inclusief de scripting...
echter: wat is ongeveer het tijdsbestek ?
interesse, mail mij
// was vergeten de tweede pagina te lezen, mijn aabod geldt echter ook nog voor anderen
Laatst gewijzigd door supmagc; 26/04/05 om 21:40.