Voor een klant ben ik opzoek naar enkele HP ProCurve gigabit switches, als deze managed is zou dat mooi zijn maar zonder mag ook.
Hoor het graag!
Likes: 0
Voor een klant ben ik opzoek naar enkele HP ProCurve gigabit switches, als deze managed is zou dat mooi zijn maar zonder mag ook.
Hoor het graag!
en de 2824 los?.. Klant vraagt namelijk expliciet om het merk Hewlett Packard.
Mag overigens ook Unmanaged zijn en de klant staat toch open voor andere merken. Laat maar horen, moet dus wel minimaal 24x Gbit zijn.
Erik, Ik heb beschikbaar in Hoofddorp:
3 x D-Link DGS-1224T = 24-port Web Smart Gigabit Switch with 2 SFP ports @ € 125/st
6 x D-Link DGS-3024 = 24-port Gbit manageable L2 Switch with 4SFP combo ports @ € 150/stuk
Prijzen zijn ex BTW en excl. verzendkosten
Groeten, Peter (pvleeuwen@comtek.nl)
ik wacht even de reactie van de klant af, daar het niet perse een managed hoeft te zijn zal de 2824 dus afvallen, valt buiten zijn budget namelijk![]()
Welk budget dan wel? Kan er mogelijk nog 1 kwijt
Hier een drietal HP 1810G-24 die weg mogen. Switches zijn zo goed als nieuw (minder dan 6 mnd oud). Bedrag n.o.t.k.
@Serveo; bedankt, ik weet misschien iemand anders die daar wel belang bij heeft. Ik laat het hem wel weten, neemt hij wel weer met jou contact op.
Mijn klant is namelijk inmiddels voorzien van Procurve 2824 switches waar ik voor een schappelijke prijs ben aangekomen. Bij deze kan dit topic dus gesloten worden.