en bedankt!
Likes: 0
en bedankt!
De designer is vast en zeker een vriend van jou of niet?. Ook 13/14 jaar oud en een designbedrijfje beginnen, gezien de tarieven. Niet verstandig als jij het mij vraagt. De kritieken zijn wel hard maar wel goed bedoeld. Ik zal ze wel ter harte nemen.Origineel geplaatst door R-host
ik bied design aan maar die maak ik niet zelf die maakt een designer!
Veel succes.
Als je een hosting bedrijfje opstart moet je er toch eens wat serieuzer aan beginnen. Als je niet eens 60 euro (lees andere thread) over hebt voor je eigen website, wat tenslotte je visitekaartje wordt, dan zie ik het eigenlijk niet zitten. Ook nog geen Kvk, en wat weet je zoal van administratie en belastingen op zo'n leeftijd?
Je moet KvK betalen, een design, een reseller pakket (geen server neem ik aan), en dan ook nog je eigen uren. Je komt er dus niet met 100 euro.
Geschatte levensduur: 2 weken
EDIT: Kritieken zijn van harte (mijn vorige in ieder geval), maar desalniettemin vindt ik het redelijk onverantwoord om op zo'n leeftijd een bedrijf te beginnen.
Laatst gewijzigd door EWS; 17/04/05 om 14:48.
Roderick, volgens mij is je site bij elkaar geraapte afbeeldingen en content van andere sites.Bijvoorbeeld je onderdeel 'support'.
Het zou overigens vrij netjes zijn daarom als je gewoon je website even van internet afhaalt, aangezien nu je diensten aanbiedt via een website met een header die bijv. gestolen is van PHPBBhost.
Geen mooie site, komt niet betrouwbaar over.
Als je serieus hosting wilt gaan aanbieden is het eerste wat er moet gebeuren een fatsoenlijke website. Hopelijk zie je dat de websites van 'concurrenten' er een stuk beter uitzien. Misschien is het een idee om een template te nemen inplaats van het design zelf te maken. Dit vind ik ook niet geweldig maar komt waaschijnlijk professioneler over.
De uur tarieven voor webdesign zijn te laag om serieus genomen te worden Dit betekent natuurlijk niet dat je dan maar de prijzen moet gaan verhogen. De designer moet voldoende kwaliteiten hebben om de hogere prijs te kunnen verantwoorden.
De hostingprijzen vind ik zelfs wat aan de dure kant als ik ze vergelijk met hostingworx. Je kunt ook niet de dezelfde service bieden als een professionele provider.
Het meeste commentaar is hier negatief. Dit is natuurlijk niet voor niks. Ik zou daarom voorlopig geen KVK aanvragen, maar eerst eens een goed plan opzetten en een fatsoenlijke website.
Laatst gewijzigd door epiales; 17/04/05 om 17:21.
Jij hebt de template gedownload... (of hebben andere hem gewoon van jouw geript?) En er zijn er hier die commentaar geven en die zelf een template gebruiken, die dan professioneel is en dan de template moeten opvullen en dan zie je dat ze er zelf ook niets van kunnen ... zoals JFL-GameServers.Origineel geplaatst door headout
http://www.r-host.info/logo2.jpg
http://www.phpbbhost.nl/v4_oud/images/header_2.jpg
![]()
Graag even weghalen
(Overigens vermoed ik dat het om een verlate 1 april grap gaat, dit is te slecht voor woorden)
Klopt. Maar daarvan is de header (en de rest van de website) grotendeels van verbouwd. Dus dat doet weinig af aan het feit dat men een header "leent".Origineel geplaatst door ver$age
Jij hebt de template gedownload...
Ter info nog even een screenshot van het origineel:
link
Ik denk niet dat hij de banner van jullie heeft.
Oh? Waarvan wel dan denk je?Origineel geplaatst door ver$age
Ik denk niet dat hij de banner van jullie heeft.
Ik krijg te zien:
This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources
Ter straks werkte hij nog.Origineel geplaatst door clesoft
Ik krijg te zien:
This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources
Levensduur is nog korter dan jij had voorspeldOrigineel geplaatst door EWS
.
Geschatte levensduur: 2 weken
nee eigenlijk niet ik besta al rond de 2 jaar mijn oude site is te zien op www.roderickhoogeveen.nl/hoofd
en dat suspend is omdat er iets mis is met de betaling! oja en die banner was een domme fout van me en dat zal niet meer gebeuren
en die desinger hebk nog nooit ingeschakeld hij krijgt een deel van wat ik verdien per site als hij het design doet
Had je de banner van phpbbhost.nl?Origineel geplaatst door R-host
nee eigenlijk niet ik besta al rond de 2 jaar mijn oude site is te zien op www.roderickhoogeveen.nl/hoofd
en dat suspend is omdat er iets mis is met de betaling! oja en die banner was een domme fout van me en dat zal niet meer gebeuren
en die desinger hebk nog nooit ingeschakeld hij krijgt een deel van wat ik verdien per site als hij het design doet
ja het was voor tijdelijk ik was al een andere aan het maken en voordat iedereen gaat denken ja ja dat verzint hij ter plekke het is echt waar!