http://noc.as8312.net/cgi-bin/smokep....EasyDedicated
Ziet er erg dramatisch uit![]()
Likes: 0
http://noc.as8312.net/cgi-bin/smokep....EasyDedicated
Ziet er erg dramatisch uit![]()
Inderdaad ouch... Hopen dat ze toch flink bezig zijn met het fixen van dit alles.Origineel geplaatst door ProServe
http://noc.as8312.net/cgi-bin/smokep....EasyDedicated
Ziet er erg dramatisch uit![]()
Solvinity - This is IT
nou ja, duurt alweer 23 uur.
nog steeds geen reactie van easydedicated!
Hmm ik heb hier nog wel een 56k modem liggen, kenne ze die niet aansluiten? dan gaat het mischien iets sneller!
Laatst gewijzigd door snaaps; 22/08/05 om 17:22.
Hahaha, denk het wel. Hier evenmin reactie. De laatste reactie dateert van vanmorgen 10 uur ongeveer, met de melding dat er een " technician" naar ging kijken. Let op: KIJKEN, :-p
Ik kan het ze morgen ook wel eventjes vragen, moet morgen toch naar RedbusMoet weer een paar dedicated hosting klantjes inpluggen en installeren dus :P
tja dit terwijl de problemen er al vanaf gisteren 18:00 uur aanwezig zijn.
tis gewoon bullshit allemaal! Als je godvr belt krijg je een of andere noob aan de lijn die zeg : O is er een Storing? wat is je IP? Wat een kl**tz*k zeg! Alsof ze van niets weten.
G*dvrd*m* Kijk ik snap best dat er wel een een storring kan zijn, Alleen dan wil ik ook graag weten wat er precies aan de hand is en welke acties er inmiddels zijn genomen of nog gaan komen!
Nee Die f*ckin*ng eysydedicated laat weer niks van ze horen en als je zo,n noob aan de lijn krijgt vraagt hij naar je IP! Alsof het g*dv*rd*me* aan MIJN server zou liggen, terwijl het hele k*t netwerk op schop ligt.
Ken niet eens mijn backups downloaden omdat hij godvergete zo langzaam download dat ik er nog op deze manier 3 weken over doe voordat ik eindelijk heel mijn backup heb overget op een andere server.
Ik ben door deze onzin nu al meerdere klanten kwijtgeraakt!
Heb je geen server in Redbus staan die je kunt gebruiken voor het overplaatsen van die gegevens naar bijv. een snellere server waar je vervolgens vanaf wel een back-up kunt halen.
Ook al geprobeerd, duurt een eeuwigheid.
Van ED server naar eigen server in redbus gaat met 9 a 30kb/s!
snik
Aangetekende brief sturen?
pff, het is nu al zo erg dat ik de klanten zelf hun account laat uploaden op een nieuwe server.
Dit is de enigste manier om weer snel in de lucht te komen!
Erg is dat :-(
Vaak zijn de klanten hier ook nog niet echt begripvol over helaas.
Nee, maar kan je ze dat verwijten?
ik dacht net eens op hun site te kijken.. lekker met 2.2 kb/s de site binnenhalen.. lol
easyDedicated has strong invested in her network so we can service our customers with a very fast and reliable internetconnection.
Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
Zeker niet. Het is terecht. Maar het blijft vervelendOrigineel geplaatst door xYnta
Nee, maar kan je ze dat verwijten?
Ik heb onderhand ook het id dat er iets anders aan de hand is dan een storing :-s
Laatst gewijzigd door calimero1505; 23/08/05 om 01:11.
Ja, ik denk precies hetzelfde maar dat blijven uitsluitend geruchten en zolang easyDedicated niets officieel bevestigd kan je nergens zeker van zijn. Laten we gewoon voor de klanten welke momenteel bij easyDedicated hosten dat de stabiliteit van hun netwerk snel terug keert en dat hun er geen tot weinig schade aan zullen lijden.