ziet er goed uit
Grz Jack
Afdrukvoorbeeld
ziet er goed uit
Grz Jack
Dank je! Ondertussen de listings van bedrijven aangepast wat Thomas zo mooi had uitgetekend :) Ziet er inderdaad overzichterlijker uit zo met dat blauw er tussen. Ik begin nu te twijfelen of oranje wel een goede kleur is zo voor de site..
oranje is best
:W:Citaat:
Origineel geplaatst door rhoekman
Dank je! Ondertussen de listings van bedrijven aangepast wat Thomas zo mooi had uitgetekend :) Ziet er inderdaad overzichterlijker uit zo met dat blauw er tussen. Ik begin nu te twijfelen of oranje wel een goede kleur is zo voor de site..
Dat oranje past er prima bij, gewoon houden zo!
Bedankt voor jullie postitieve reacties doet me deugd! Ik krijg ook al behoorlijk veel aanmeldingen binnen.
Nog een vraag aan jullie: De waarderingen en recensies zijn op dit moment los van elkaar. Is het een idee om die twee aan elkaar te binden? Dus wil je een cijfer geven dan moet je het ook kunnen onderbouwen. Is dat iets of zullen mensen niet meer zo snel stemmen omdat het meer moeite is?
dat is een betere oplossing
en zou ook wel mooi zijn als recenties gelezen kunnen worden ;)
Recensie kunnen nu al gelezen worden alleen zijn die er nog weinig omdat de meeste mensen stemmen.
Uhm.. Een ander punt.. ik heb niets tegen onze zuiderburen begrijp me niet verkeerd maar ik krijg ook Belgische aanmeldingen. Verwachten gebruikers die gaan zoeken in de index dat er alleen Nederlandse bedrijven naar voren komen? Of zal ik simpelweg de Benelux gewoon meepakken en daar een vermelding van maken?
o ja, en bij die hits moet je het als volgt doen, of je slaat per host per click het laatste ip op dat op de link geklikt heeft en vergelijk deze met de volgende click. Of je maakt een session actief die opnieuw klikken blockt, of een combie van bijde.
Nu staat Dutchzone met 28 clicks bovenaan, dat ga je mij namelijk niet wijs maken. (wat een kinderachtige tekst staat daar trouwens ;) )
Een tikfoutje in het 'voeg link toe' onderdeel.
de 'n' miste dus :)Citaat:
Keywords:
Beschrijving: (Maximum characters: 200)
eyy, wij staan er ook nog niet tussen :(
Dedicated doen wij ook.. Alleen site is nog in de maak :o
Leuk, ik zal de mijne ook even toevoegen.
@The MAzTER:
Die hits counter neem ik snel onderhanden. Ik heb de entry van dutchzone weghaald nadat ik de site had bekeken. Meneer of mevrouw had enorme hits in co-location terwijl op de site puur hosting wordt aangeboden.
@royen99: Bedankt heb het gecorrigeerd.
Ik vond je vorige website beter en veel overzichtelijker, nu hebben er er gewoon een webhosters.nl bij.
Verder zijn er pagina's dat is ver weg van prettig, zoniet eerlijk, want er zijn weinig mensen die alle pagina's gaan doorbladeren.
De kracht van je vorige website was eenvoud.
Het is ook de bedoeling dat mensen de zoekfunctie gebruiken. En de 'frontpage' is nog lang niet klaar die komt als laatst. Ik snap je argumenten wel. Maar ik wilde niet een 2e startpagina concept houden omdat ik dan maar een aantal hosters er in kon zetten en verder ook niet echt een toegevoegde waarde erin zag.
Wel grappig wanneer je de posts terug leest de één het teveel vindt lijken op startpagina en een ander weer te veel op webhosters.nl. Maar ik neem je commentaar wel serieus qua overzichtelijkheid en die zal ik straks op de 'frontpage' hopelijk recht kunnen zetten.