Graag eens commentaar op de blueyellowsite.
Huidige:
http://www.blueyellow.nl
Nieuwe (under construction):
http://www.blueyellow.it
Ik weet het: niet de meest flitsende site van het hele internet, maar dat is ook niet onze ambitie.
Wat dan wel?
1. Met stip op 1 duidelijkheid, overzichtelijkheid dat soort dingen. Vandaar dat ik afstap van het principe: zo min mogelijk scrollen en het nieuwe principe invoer: zo min mogelijk klikken, zo min mogelijk bestanden
2. Daarnaast als het even kan niet een site waarvan er 13 in een dozijn gaat, zeg maar de standaard hostingbedrijf site (dat lukt nu dus aardig)
3. Eenvoudig, maar niet lelijk.
Ik krijg al sinds jaar en dag wisselende reacties op de site. Van complimenten tot in-de-grond-boringen.
Graag opbouwende reacties.
Meest gehoord tot nu toe: het is gewoon platte tekst.
Mijn tegenvraag is dan: is daar iets mis mee, zoja wat, is het ook in een bepaald opzicht positief etc etc

Likes:


Quote
Meer iets voor kinderen maar hier straalt, sorry for it, geen professionaliteit vanaf. Verder kan ik er niet veel over zeggen, typisch een site (voor mij althans) die ik bij bezoeken snel wegklik. Wat ik zou veranderen? Om eerlijk te zijn: van scratch overnieuw beginnen. Sorry dat ik er niets positievers van heb kunnen maken.
Just kidding, als service etc goed is mag dat best gemeld worden 