Laten het aub geen afzeiktopic worden ok?
Michael van Osch, je vraagt ons om mee te werken aan het bijschaven van een template?
Laten het aub geen afzeiktopic worden ok?
Michael van Osch, je vraagt ons om mee te werken aan het bijschaven van een template?
kan m'n post niet editen lijkt het...was niet de bedoeling af te zeiken.
de rephrase is: weet je zeker dat je alle upgrades gratis wil aanbeiden?
Nog een tipje, de link naar je direct admin demo doet het niet.
Bedankt mensen voor uw reacties.
Inmiddels heb ik de demo link aangepast stond nog op https!
Domenico, ja dat klopt om mee te werken aan het bijschaven van een template.
Hostsonline template is niet gekopieerd zoals wel vermeld staat in deze topic door swedendedicated,
ik heb merkrecht https://register.boip.int/bmbonline/...markID=3149322 bedankt voor het vermelden van de websites
inmiddels krijgen hun binnenkort een email om binnen 48 uur te laten verwijderen!.
Upgrades zijn gratis om uw pakketten te downgraden of upgraden.
Je merkrecht aanvraag is nog in behandeling. Daarnaast sta je ook niet vermeld bij webshop keurmerk, dus maak je zonder toestemming gebruik van hun logo. En die shutterstock foto's heb je in licentie? Getty Images is hier namelijk dol op.

En waarom zou je dat veranderen, gewoon ssl certificaat aanschaffen lijkt me wel zo handig.
En wat denk je daarmee te bereiken als zij om te beginnen die template ook gekocht hebben, naast het feit dat je een BENELUX merkenrecht hebt aangevraagd en die bedrijven ergens anders gevestigd zijn.
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Beste The-BosS,
ssl certificaat voor directadmin via poort 2222 kun je beter niet doen,
want dan ben je verplicht om via mijn domeinnaam om in te loggen van plaats je eigen domeinnaam.
Als bedrijven buiten Benelux zitten dan hebben ze geen problemen,
wel binnen de Benelux.
Met vriendelijke groet,
Hostsonline
Michael van Osch
Ja ik heb er licentie voor, klopt is nog in behandeling.
Tot de merkregistratie afgerond is, zullen er wel acties plaats vinden, zodra de beeldmerk is afgerond en volledig is ingeschreven.
Met vriendelijke groet,
Hostsonline
Michael van Osch

Dus clear text inloggen is volgens jou veel beter dan over een secure http verbinding, ik zie trouwens het probleem ook niet. Als een klant inlogt via http://www.zijndomein.tld:2222 dan zet je toch gewoon de redirect aan dat hij bij https://server.hostingbedrijf.tld:2222 uitkomt.
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Je kunt http directadmin op 2222 laten, en ssl op bijv. 2223: http://www.directadmin.com/features.php?id=492
Even afgezien van het hele template verhaal. Ik ben wel benieuwd naar de motivatie om een template logo te gebruiken wat door zeker 4 anderen gebruikt wordt, om vervolgens dit logo te deponeren als beeldmerk. Waarom steek je het geld van het beeldmerk niet in een eigen, uniek logo? Of beter nog, beide. Zo duur is logo ontwerp niet eens tegenwoordig.

<knip>
Als je niets zinnigs kan melden, blijf dan bij de reply knop weg aub.
Laatst gewijzigd door ®on; 29/04/13 om 10:16.
Xenius.be | Our solutions, our products, your success !
Ziet er over het algemeen genomen prima uit vind ik. Ik zou de voorgaande opmerkingen natuurlijk wel even goed checken. Ook vind ik de contact pagina wel erg uitgebreid, die zou ik iets inkorten.
Ik zou die cookie popup ook nog eens nalopen, ik klik op weigeren maar ben alsnog 10 cookies rijker.