http://www.clients.weservit.nl/cart....onfproduct&i=0 is engels de pagina waar je vandaan komt is nederlands
Likes: 0
http://www.clients.weservit.nl/cart....onfproduct&i=0 is engels de pagina waar je vandaan komt is nederlands
Erg mooie site, duidelijk en vol informatie. Alleen kan je vanaf clients.weservit.nl met geen mogelijkheid terug naar de hoofd pagina. Dit is erg vervelend en ook al eerder gemeld. Voor de rest ben ik geen fan van animated gifs, maar ach, het is te doen.
typo:
1. De gameservers van WeServIT worden gehost op Dell R200 servers. Deze servers beschikken over de nieuwste hardawre en zijn verbonden met 1Gbit uplink naar onze HP Switch.
2. Alle games worden die WeServIT leverd zijn door u volledig automatisch te installeren en te gebruiken.
3. •Mag (d.m.v een) wachtwoord beveiligd worden.
Ik zou die zien iets aanpassen zoals ik tussen de haakjes heb gedaan bijvoorbeeld. Die zin loopt nu niet lekker.
Nog een gevonden.. zie vorige post.
Sorry nog een gevonden.. Ik zou je teksten maar even nalopen. Dit is volgens mij niet zo'n succes op dit moment. Er staan zinnen in die niet lekker klinken.
Gameservers is zeker niet meer onze core business, deze pagina is ook niet door ons gemaakt. Aangezien we onze tijd beter kunnen gebruiken voor andere dingen heb ik er ook niet echt serieus naar gekeken. Maar ik snap je doel, deze fouten hadden er niet in mogen staan natuurlijk.
Zoals eerder al gemeld is worden de mensen, als ze op het nieuws klikken, naar een Engelstalig klantenpaneel verwezen.
Dat is opzich nog niet z'n grote ramp, maar mensen kunnen niet dmv op de 'Home' knop te drukken terug naar de website.
Je blijft dan hangen in het klantenpaneel.
Tevens werkt je menu onderin ook niet als ik op het klantenpaneel gedeelte ben.
Niet erg handig als mensen van je klantenpaneel terug willen naar een bepaalde dienst / gedeelte op je website.
Bij mij is in het dropdownmenuutje waar je extenties kan selecteren wat naar beneden verschoven. Dwz de tekst die erin staat.
Gaat om IE 8 met compatibiliteitsweergave. Zonder krijg ik juist weer een javascript fout.
Makkelijk een Enquete of HR/Klantenonderzoek opstellen? https://sur-v.com