Graag een mening!
http://www.itrends.eu
![]()
Likes: 0
Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
Nice, tot nu toe heb ik nog geen foutjes gezien.![]()
Wow erg netjes! Ik mis alleen metatags op de andere pagina's dan de HOME pagina...
Heel erg gave layoutCool die (ajax?) effectjes in het portfolio
![]()
Hee er wordt ook niet gecontroleerd of er uberhaupt iets is ingevuld in het contactformulier. Er komt gewoon een tekst met dat het bericht 'geplaatst' is. (sorry dat vind ik altijd leuk om te doen. Op verzenden klikken zonder iets in te voeren haha)
Nette site, ik zou zelf de site een stukje 'omhoog' schuiven - de header en de bovenste content vind ik iets te groot.
Ja, is MooTools.
Ook op de frontpage Ajax maar stond nog niet aan, heb het nu net aangezet
--
Form validation heb ik er ook even snel ingezet
Iemand nog iets toe te voegen?![]()
Laatst gewijzigd door CharlieRoot; 01/03/08 om 13:22.
Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
persoonlijk zou ik ook je adres gegevens op je contact pagina plaatsen, staat nu onderaan op de pagina over ons.
en als je je aanmeld bij de nieuwsbrief vind er geen controle plaats of het een geldig email adres is. Nu kan je gewoon eeee intoetsen.
Voor de rest nette site
Erg leuk gedaan bij de pagina van de portfolio. Maar inderdaad ook je contact gegevens op de contact pagina zetten.
Het logo vind ik ook goed. Veel mensen gebruiken een globe maar dit is wel uniek door die (ben de naam kwijt) bogen eromheen.
Ik vind hem aan de ene kant mooi, maar aan de andere kant ook weer niet..
De blauwe tekst op de menu buttons zijn slecht leesbaar en dat is niet prettig.
Ik vind de 2 blauwtinten bovenin niet echt bij elkaar matchen en de achtergronden daarvan vind ik eigenlijk best wel lelijk.
Maar als je het content gedeelte kijkt word het inderdaad mooi. De tekst is ook goed leesbaar en ziet er strak uit.
Ik zou dus de header opnieuw maken.
Zeer netjes![]()
Als ik op de home pagina op een van die logo's klik (G star, extreme media, distriq) dan gebeurt er niets. Verder ziet de site er netjes en overzichtelijk uit.