Is het niet mogelijk om het zo te maken dat je een van de twee (NL of BE) in moet vullen? Of ben ik nu te vroeg met klagen en wordt dat op dit moment al zo gemaakt![]()
Likes: 0
Is het niet mogelijk om het zo te maken dat je een van de twee (NL of BE) in moet vullen? Of ben ik nu te vroeg met klagen en wordt dat op dit moment al zo gemaakt![]()
Ja, was best ff irri, maargoed, nvt invullen en tis gefixxed
BTW be lijkt me een heel verwarrende term trws.
Lijkt me idd foutje, meesten hier zijn geen Belg en helemaal geen Belgisch bedrijf.
Dat nvt invullen is idd niet het probleem, maar het staat zo stom nu. Nu is het net alsof sommige mensen om een of andere reden geen BTW nummer hebben.
Het BE gedeelte kan natuurlijk ook gewoon weggehaald worden en dan vult iedereen zijn BTW nummer daar in, alleen daar zie ik voor NL dan weer de toegevoegde waarde niet van in..
Gewoon nvt invullen en that's it. Is eenmalig en BTW BE is toch het goed woord voor de belgen.![]()
UPDATE users SET btw_be = 'nvt' WHERE btw_be == "" ?
KvK NL: Aanwezig ???Oorspronkelijk geplaatst door alex[nl]
Graag je KvK invullen of anders nvt !

Dan gaan belgen weer klagen dat er automatisch nvt is ingevuld terwijl dat niet klopt.
Gewoon invullen en niet zeuren.![]()
AND Country != 'BE'Oorspronkelijk geplaatst door alex[nl]
zodat de belgen wel de `profiel updaten!' melding krijgen
Alleen toch lijkt het mij persoonlijk mooier om voor Belgische mensen het ene en voor Nederlanders de andere optie verplicht te laten zijn of (evt mocht dat makkelijker zijn) indien er nvt in het profiel staat het gewoon niet boven de posts laten zien ofzo.
Dat staat er al vrijwel sinds ik lid ben, maar zojuist aangepast.Oorspronkelijk geplaatst door Domenico
Waarom kies je ervoor voor IEDEREEN dit verplicht te maken eigenlijk? Ik wist niet eens wat er verplicht was... was wel 20 seconden werk... omdat ik met andere dingen tegelijk bezig was... (20/60) * (1/60) * 50 => € 0.28 geldverspilling aan tijd... * 11.000 leden => € 3.050,- (duur grapje !!)
Ok np.Oorspronkelijk geplaatst door alex[nl]
![]()
Haha, ik wil niet weten wat het kost om dit rekensommetje te makenOorspronkelijk geplaatst door londoneye
![]()
OK Als jij er blij van wordt, have a nice day!Oorspronkelijk geplaatst door Domenico
![]()
Nu weet ik weer wat "Nederland op z'n smalst" betekent.
Goh wat kan iedereen weer lekker zeuren zeg
Mooi dat Domenico actief bezig is met de site toch.